Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után kialakulhat még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után kialakulhat még barátság? F23

Figyelt kérdés

elég stresszes körülményeket hoztam össze. túlhajszoltam magam. fél év külföldi igen kemény meló. közben a párom otthon várt. aztán hazaértem totál besokallva.majd durr bele 3hét nyelvtanfolyam bp. ezek után ő is besokallt.nem tudom ilyenem még nem volt pánikrohamai voltak, majd szakitottam, majd ő összejött mással.majd az én vállamon sírta ki magát. Természetesen jött a sok baráti jó tanács..menj utána hagyjad..

ekkor már totál nem tudtam mi van. lebénultam és végső elkeseredésemben irány külföld.

1 alaksori lakásom lett és egy falusi fősulin kötöttem ki.

majd mélydepresszió, pánikrohamok. és jöttek a telefonos segítségek otthonról 100csatornán.eredmény nem tudtam fiu vok é vagy lány...kb. aztán exem felajánlotta h legyünk jóban, én beleegyeztem, de még mindig féltem h elveszitem.

2hónapra rá a kiborulásom már elég durva volt. 5 hónapot éltem egyedül. majd felhivott és összehordtam hülyeségeket..nem emlékszem mit. azóta letiltott mindenhonnan. 1szer még kérdezte, h mivan velem.

Aztán elmentem 10nap edzőtáborba az rakott helyre.

Rengeteg baráti kapcsolatom megromlott közben..szóval így jártam. szerintetek lehet ebből még jó viszony? legalább a köszönés szintű. Nagyon mély bizalom volt köztünk de a szakitás után féltem kimondani amit érzek,tartottam mindetől,tiszta pánik roham..soha nem volt ilyenem mindig lazán vettem az életet.de most azt mondtam és tettem amit mások tanácsoltak..jó nagy baromság volt. Lehet ebből még normális viszony?


2010. ápr. 8. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Megis mi ertelme lenne?
2010. ápr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg, ki szakit. ha te vagy az aldozat, szerintem felejtsd el, csak kitolsz magaddal. Ha te tetted ki a szuret a partnernek, akkor viszont neki artasz. Elképzelheto, h kialakul, de oszinten nem igazan latom valoszinunek, h igazi baratsag legyen belole. A fiunak mindig a dugason fog jarni az esze, a lany erzelmi szemetladat fog csinalni a sracbol. Jo viszony, haveri viszony siman, soot (szinte minden volt baratnommel igy vagyok) de baratsag...nem hiszem...
2010. ápr. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mintha Te még szeretnéd azt a lányt... Jól látom?
2010. ápr. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mondjuk úgy h bánom, h túl komolyan vettem akkoriban mindent,korábban mindig lazán intéztem a dolgaim, ez jó pofon volt, h visszatérjek régi önmagamhoz, amúgy hiányzik a hülye feje..ja.. de ugylátom boldog nem fogom zavarni.ha akar majd keres, ha nem akkor meg jó tanulópénz volt.
2010. ápr. 8. 05:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Na az utolsó válaszodban ott van gyakorlatilag az igazi megoldás.Ott a pont,ha hagyod,tanulópénz.Ha keresni próbálod a viselkedéseid miatt zaklatásnak fog tűnni...
2010. ápr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát igen, ha eddig nem úgy vette..igazából én fogtam fel hülyén, csináltam bolhából elefántot és járattam le magam mindenki előtt.. szerinte szánalmas vagyok, a régi énemmel tartotta volna a kapcsolatot, de a mostanira nem kíváncsi..

nem bízom magamban..ez a legfőbb bajom,pedig semmi okom nem nincs rá.

2010. ápr. 8. 12:15
 8/8 A kérdező kommentje:
hát, megint beszélgetünk,kiderült, hogy egyikünk gyerekesebb mint a másik..és egyikőnk se akarta igazán a szakítást, na mindegy már mindkettőnknek van más:)viszont kezdünk egész jóba lenni.majd ha felnőttem, kommentelem.
2010. ápr. 27. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!