Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetünk még újra barátnők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk még újra barátnők? Kialakulhat köztünk az a barátság, ami fél éve elmúlt?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátnők lettünk annak ellenére, hogy rövid ideje ismertük egymást. Tavaly mindig együtt voltunk, nyarat is együtt töltöttük. Rá mindig számíthattam és ő is rám.

Novemberben viszont összevesztünk, de én az egészet nem értettem, hogy miért. Nagyon bántott, hogy engem hagyott és vissza ment a régi barátnőihez, akiket addig le@szart.

Egy hónapja írt nekem a neten, meglepődtem, már nem haragudtam rá, ami megtörtént, megtörtént. Kiderült, hogy nem jár ki, amióta megszakadt a kapcsolatunk csak kb. 15x volt kint az "új" régi barátnőivel. Elején azt hittem, hogy csak viccel, vagy megakar szivatni. Állítólag nem. Írta, hogy vmikor, ha akarnám kimehetnénk.

Mostanában úgy vagyok, hogy a barátaim hátat fordítanak nekem. Nekem ő nagyon jó barátnő volt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

(Bocs, de ide írtam a kérdésem, máshová nem nagyon illik!)

Köszönöm a válaszokat!

18/L


2009. febr. 27. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Hagyd ott a p1csába. Engem egy ilyen "legjobb" barátom szivatott meg többször én meg voltam olyan hülye, hogy benéztem mindig. Végül már pénz is múlott rajta úgy kellett belőle kivernem az közös albérlet rá eső részét.


A "barátnői" otthagyták, mert látták, hogy egy fals kis k$rva. Most jönnél te, mert egyedül rossz.

Legyen tartásod!!

2009. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Sajna igaza van az elsőnek. Hagyd a fenébe. Ló nincs szamár is jó? Ne legyél szamár!
2009. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
ugye nem leszel barom, és nem csinálsz hülyét magadból mégegyszer?!
2009. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom...egy próbát megér...nem fogok neki bedőlni...

az elsőnek:ahogy te is a saját hibádból tanultál, lehet én is abból fogok.

Kosz a valaszokat

2009. febr. 27. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!