Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rám férne egy nagy beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám férne egy nagy beszélgetés a párommal?

Figyelt kérdés
A barátommal a kapcsolatunk "döcögősen" indult. Volt egy csaj a képben, akinek a fejében az volt, h ők járnak és sokáig nem szállt le a páromról. Engem ez picit megviselt, nem is tudtam, h most kinek higgyek: A páromnak, aki a párom és azt állítja, h ők nem is jártak, vagy a csajnak, aki szerint ők együtt voltak egészen addig amíg mi össze nem jöttünk?!.. Nem is feszegettem ezt az egészet, hagytam, a lényeg,h mi együtt vagyunk, de picit lelkileg megviselt és a bizalmam sem olyan mint amilyennek kellene lennie szerintem. Sokszor törnek rám pánikrohamok, h mi van ha elhagy, mi van ha nem is ott van ahol mondja. Pedig mindig bizonygatja, h ő mennyire szeret, és h még sose volt ilyen boldog nővel mint velem, még senkit sem szeretett ennyire. Nagyon szeretem őt és talán ezért lehet? Mert félek, h ő is csalódást okoz nekem? Kellene egy őszinte beszélgetés?
2016. máj. 2. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Rád inkább rád férne egy őszinte pasas, (persze, miután rendbe raktad a lelkedet), aki nem dugogatott más csajokat melletted, miközben téged hülyített. Az csak puszta szerencse (neked), hogy a hülyítés közben véletlen megszeretett, és most együtt vagytok.
2016. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen velem van,az élethez szerencse kell ahogy mondják! :)

És pont ez az, h mivel együtt vagyunk, ezt el kellene neki mondanom, nem de?

2016. máj. 2. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én anno elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, nagyon szimpi volt, minden király, stb, stb. Aztán mikor mélyebben megismertem, rájöttem, hogy kicsit butuska, nem igazán tudok vele kikapcsolódni, nem tudok vele hétköznapi életben tök jól ellenni. Tavaly nyáron mondtam is neki, hogy fölösleges tovább ismerkedni, különbözünk, ne pazaroljuk egymás idejét. Na. Ez a lány azóta is úgy van vele, hogy "csak pillanatnyi körülmények miatt nem vagyunk együtt, amúgy ő az enyém, amint elmúlik 1-2 kis akadály, örökké egymáséi leszünk". Tisztán és világosan elmondtam neki, hogy nem, de nem érti meg.


Nem mondom, hogy a te pasid is kifogott egy ilyen lángészt, aki nem száll le róla, de nekem most nagyon úgy tűnik, hogy önmagadban gerjeszted a bizalmatlanságot. Nyilván meg kell bizonyosodni, hogy nem csak hülyít, de ha amúgy minden flott, csak van egy csaj, aki nem száll le róla, akkor szerintem fölöslegesen ne pörögj rá a dologra. Mármint amíg ő nem adja a csaj alá a lovat. A szó bármilyen értelmében.

2016. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3# a csaj ilyen kaliber volt! :) volt h 1honapig nem talalkoztak mert a leanyzo ilyen-olyan okokra hivatkozva nem tudott idott szakitani a talalkozasra, de nala ez normalis dolog volt ezekszerint, mert o ezt jarasnak vette igy is...4 honapja vagyunk mar egyutt a parommal, ez az ugy lezarult, a csaj reg tiltolistan van nala, de az az utohullama meg mindig bennem van ami ceco ott volt korulotte. Tegnap mondtam a paromnak, hogy a kovetkezo alkalommal ha talalkozunk akkor szeretnek vele oszinten beszelgetni, h mi zajlik bennem, mert ugy erzem, h ezert is van bennem, h hulyesegeken felkapom a vizet es csak a veszekedes. Ez a buvos 3.honap kegyetlen volt, szinte egesz honap felreertesekbol, osszetuzesekbol allt es tudom, h egyeb problema nincs mint magamon kell valtoztatnom a sok felesleges agyalasok miatt! Mert tenyleg 90%-ban en vagyok maga a problema... Es mukodne koztunk az egesz normalisan, ha en is az lennek..
2016. máj. 3. 04:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!