Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azzal az emberrel vagy együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal az emberrel vagy együtt, akit szeretsz?

Figyelt kérdés

Több ismerősömmel is beszélgettem erről. Mind elmondta, hogy legalább egyszer eszébe jutott az exe, akivel már évek óta nem is beszélt, mégis felmerült benne, hogy ő volt az igazi és nem a jelenlegi!


Te azzal vagy, akit szeretsz?

Ha igen, akkor sosem gondoltál az exedre, hogy mi lenne ha...?

Ha nem, akkor miért vagy a jelenlegivel és miért lett vége az exxel?


Köszönöm az őszinte válaszokat!

Kérek mindenkit ne ítélkezzen!!!

Köszönöm!



2016. máj. 2. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen,azzal vagyok akivel a legjobb a szex és akivel a legeslegjobb az egész világon. Az ex nem véletlen ex. 23L, 2 éve együtt :)
2016. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

sajnos nem. akivel most vagyok, jol megvagyunk. nincs gond stb. de az elozo parom volt az igazi, az fix.

nem is hiszem, tallok olyat. o kulonleges volt.

legalabbis szamomra. lelkitars stb. ez van. sokan vannak igy. az elet nem habostorta.

2016. máj. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen es egy masik igen is.

Az ex nem jut eszembe, nem gondolok vele kapcsolatban semmire, haverok vagyunk.

2016. máj. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi első! :) Sok boldogásot!


2es válaszoló! Mi történt, mi volt a baj végül?

2016. máj. 2. 23:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok,még annyi,hogyha azt hinném ,hogy az előző kapcsolatom volt az igazi, és róla áradoznék akkor nem lennék benne a jelenlegi kapcsolatomba,mert én túl őszinte vagyok,és nem tudnék nap mint nap a szemébe hazudni,szexelni vele úgy,hogy közben másra gondolok. Ezt ember típusa válogatja :) inkább lennék akkor egyedül. Köszi a jókívánságokat,neked is minden jót.
2016. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Rendszeresen gondolok az exemre, lévén van közös gyermekünk, emiatt szinte napi kapcsolatban vagyunk. És mindig hálát adok a sorsnak, hogy volt erőm kilépni a házasságomból, mert így megismerhettem azt a férfit, aki jelenleg a párom, életem szerelme, a "másik felem", akivel nagyon boldog vagyok!


Az exemmel soha, egyetlen percig sem voltam ENNYIRE boldog, soha nem volt igazán harmonikus a kapcsolatunk. Sőt, egyetlen exemmel sem volt még ilyen.

2016. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Eletem szerelmevel vagyok egyutt es soha nem akarom elvesziteni. Mindent megkapok tole amire vagyom. Biztonsagot szeretetet... O az igazi.
2016. máj. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem kívánom vissza egyik exemet sem, és azzal vagyok, akivel lenni akarok.
2016. máj. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, azzal vagyok.

Nem gondolok,mivel anno exemmel nem egyik napról a másikra szakítottunk,hanem többszöri próbálkozás után tettünk pontot a kapcsolat végére így teljesen egyértelmű volt,hogy nincs közös jövőnk,nem illünk össze.Én ezt hamarabb megértettem és elfogadtam mint ő.Sosem bántam meg,ennek így kellett lennie így nem is gondoltam sose arra mi lenne vagy mi lett volna stb. Már több éve jól működő kapcsolatban vagyok és nyilván a mi közös életünk,terveink foglal le és nem a múlt.

2016. máj. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azzal vagyok, igen.

Az ex néha eszembe jut, de nem kéne vissza. Nagyon fájdalmas vége lett, tönkrementem a szakítás után (én szakítottam). Lett volna lehetőség újrakzdeni, de túl nagy volt a szakadék köztünk, sok volt a szenvedés, hagytam veszni inkább a dolgot, és szép lassan feldolgoztam

2016. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!