Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok őszintén! Ki van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok őszintén! Ki van csak azért a párjával, mert jól néz ki?

Figyelt kérdés
Rengeteg embernek van olyan hozzászólása, amiből az sugárzik, hogy csak azért van a párjával, mert jól néz ki/helyes/csinos/szép stb.
2016. máj. 3. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, őszintén..én nem csak azért vagyok a párommal, mert jól néz ki. És ő sem csak azért van velem, mert jól nézek ki.
2016. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is hasonló tapasztalataim vannak mint neked. Sajnos a mai világban nagyon átvonnak alakulva a kapcsolatok alapkövei. Én is számos helyen hallom hogy beszélnek a lányok és fiúk állítólagos "szerelmekről" azért írtam így a szerelmekről szót, mert szerintem az ember a párjáról nem beszélhet így ahogy manapság ezt néhányan teszik.

Én mellesleg a mai világban kissé kívülállónak érzem és ettől zárkózott is lettem. Én nem a teáltalad említett oldalt képviselem.

Véleményem szerint a külső annyira fontos csak, hogy legyen kis vonzalom az nem árt ha az ember maga helyesnek, szépnek tartja a párját.

Viszont egy kapcsolat akkor tartós és hosszútávú ha az embernek a belsejébe vagyis lelkébe szeretsz bele, mert ha beleszeretsz mint emberbe akkor elfogadod úgy ahogy van külsejét és idő múltával annak változásait.

Nekem az a meglátásom, hogy rengeteg fiú és lány csak azért van (együtt), hogy lehessen dicsekedni barátoknak, barátnőknek meg a suliba hogy milyen lánnyal, vagy fiúval jár.

Manapság a fiataloknál már viszonylag kevés az igaz szerelem.


23/L

2016. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na tessék, egyesek milyen szépen és helyesen! is gondolják a dolgokat. Szép megfogalmazás 2 es!
2016. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 adam*0 válasza:
Nem feltétlen sajnos manapság igen gyakori a divatból járás, vagy a másik mutogatása és a "megélhetési szerelmes" amikor fontos a kiválasztott vagyoni helyzete. De van még igaz szerelem habár ritka de van a közelmúltban én is annak áldozata lettem hogy egy nagyon pénzes ifjú tekintete barátnőmre szegeződött és azóta élvezi a pénz adta lehetőségeket de hát emberek vagyunk hibázhatunk választhatunk rosszul is
2016. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!