Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj amiért a tanulást teszem a lista élére?

Figyelt kérdés

Most érettségizem. Még hátravan 3 emeltem, és utána már csak az egyetemi ponthatárok miatt mehet az izgulás. A párom ki van akadva amiért nem töltünk annyi időt együtt mostanában, folyamatosan azt dobja a fejemhez, hogy minek vagyok ennyire oda az iskoláért, hogyha fel is vesznek egyetemre majd a szar diplomámmal mehetek a mekibe sült krumplit árulni. Miért nem tanulok szakmát, ahogy ő is, az bőven elég, meg, hogy ne higgyem magam okosnak attól, hogy lesz 4 emeltem és felvesznek az egyetemre, attól én még nem leszek senki. Meg egy csomó ilyesmi...

Mondtam neki, hogyha nem áll ezzel le, akkor jobb ha elköszönünk egymástól, mert nekem nem ez az életalternatívám amit ő akar.


19L


2016. máj. 5. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van szerintem. A párodnak támogatnia kéne téged ebben a helyzetben, nem még stesszelnie is. Szerintem irigy rád.
2016. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igazad van, de minek 4 emelt? 😀
2016. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mert az orvosira kell az emelt biosz és e. fizika, mellé pedig ma meglett az angol emeltem, plusz holnapra még hátravan a német emelt. Az utóbbi kettőre csak a nyelvvizsga miatt van szükségem. Nyelvi gimibe jártam, így mindkét nyelvet emelt óraszámban vittem 5 éven keresztül, és most így hátha egyben meglenne mindkettő.

2016. máj. 5. 18:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. A céljaidat nem szabad eldobni senkinek a kedvéért. Ha komolyan akar valamit el kell fogadnia, hogy neked vannak céljaid és támogatnia, ha nem tetszik neki akkor meg ahogy te is mondtad, jobb ha elköszöntök egymástól.
2016. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy bunkó tapló paraszt párod van, már bocs. Én biztos elküldeném a búsba, és vissza se kellene, hogy jöjjön. Aki ilyen szemét módon viselkedik, és ennyire nem támogat, az miért van még a közeledben? Szerinted normális, hogy ennyire lekezelően viselkedik?

19L

2016. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szívem, ezt mos fogadd meg: Lépj le, és mi van ha elkezdesz majd dolgozni? Főleg ha orvosira mész és orvos lesz belőled? Ha most ilyen hisztit csap mi lesz ha túlóráznod kell majd?
2016. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodtál már azon, hogy ha most ennyire ki van akadva ezen (hisz ez "csak" egy gimi), akkor mi fog történni, ha felvesznek orvosira és még kevesebb időd lesz rá?
2016. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerül az álmod, a diplomád mindig ott lesz veled, lesz egy biztos egzisztenciád.. Míg a párod nem olyan biztos...
2016. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég sötét a pasid ha azt hiszi h orvosi dipomàval a mekiben kötsz ki....Nagyon képben lehet a diplomàk értékével. nem csak irigy és vissza akar húzni de még buta is. Nem jósolok nagy jövőt nektek. Képzelem mennyire szerethet ha orvosira esélyes baràtnöjét pl eladónak küldené. Szerintem vàlasszatok mindketten egyezö céllal rendelkezö pàrt.
2016. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Okos lanynak tunsz, de pontosan mi is az oka annak, hogy irigy prolikkal akarsz kapcsolatban elni, aki az irigyseget olyan nyilvanvalo formaba akarja rad tukmalni, hogy olyanokat mond hogy orvosi diplomaval krumplit fogsz sutni? Nevetseges. Jo lesz, ha bekerulsz az egyetemre es nem kell majd szakmunkas locsogast hallgatnod, hanem eselyed lesz olyat talalni, akivel meg tudod osztani a gondolataidat is. Mert megerti oket, es mert tud ra reagalni. Es nem pedig irigy tanulatlan paraszt, mint ez a jelenlegi.
2016. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!