Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyéjszakás egy közeli munkatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás egy közeli munkatárssal-miért viselkedik így utána?

Figyelt kérdés
Nagyon jó társaság van a munkahelyemen. Az egyik sráccal mindig volt valami kis vonzódás-feszültség, és fél év után egyszer egy buliban ahol egyikünk sem volt szomjas, megcsókolt és utána felmentem hozzá (=szex). Olyanokat mondott hogy régóta fantáziált erről, meg h úristen de jó volt, azt akarta, hogy aludjak ott nála, és ismételjük meg. Ez mind aznap éjjel volt. Akkor én elég elutasító voltam, azt mondtam nem ismételhetjük meg (valakivel alakulóban van egy kapcsolatfélém, de még semmi nem történt köztünk, ezért), viszont azt is mondtam, hogy én is régóta gondoltam erre, és hát persze lehetett rajtam látni, hogy tetszik. Na és most jön a hoppá. Utána elkezdett kevesebbet beszélni velem, azt vettem észre, hogy én kezdeményezem csak hogy beszéljünk, nem röhögünk már együtt úgy mint előtte. És nem hittem volna, de nagyon földhöz vágott. Tapasztaltabbak, miért viselkedik így? Aztnap éjjel igaz, hogy azt mondtam neki h nem lesz másik alkalom, utána viszont kerestem, közeledtem... miért lett ilyen hideg? 28/N
2016. máj. 5. 21:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hálistennek te viszont 180as intelligenciával rendelkezel és erkölcsileg is kifogástalan vagy:))
2016. máj. 5. 23:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, azzal nincs semmi baj hogy lefeküdtetek mert mindketten akartátok. Én szerintem még azzal sincs baj, hogy akkor feküdtetek le amikor neked még volt valami alakulóban, hisz "elvileg" egyese szemében az még nem párkapcsolat. Ha akarsz valamit ettől az embertől ne jópofizz neki, hanem ezt így egy beszélgetés keretében mondd el neki! Mond meg hogy nagyon vonzódsz hozzá, ezért is feküdtetek le, akkor még volt valami alakulóban miegymás. Egyszóval, rendezd a nézeteltéréseket és ne játszd el mintha mi se történt volna. (Ezt most arra értem, hogy mégiscsak nem azt hallotta tőled, amit szeretett volna) Aztán majd dönt. Ha neki ez belefér, akkor nyitni fog, ha nem fér bele, akkor nem fog.
2016. máj. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Talán nem kellett volna vele dugni, te ostoba! 28 éves nő? 0 aggyal!
2016. máj. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!