Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya pasiként majd az interneten lesznek sikereim?

Figyelt kérdés

30 évesen szűz vagyok soha nem volt barátnőm. 15 éves korom óta próbálok ismerkedni de csak visszautasítást kaptam a nőktől, a külsőm miatt. Tényleg amiatt mert ezt sok őszintén be is vallotta.

Méh soha nem próbálkoztam interneten. Haverok azt mondták ott próbáljam meg kép nélkül mert így a jó személyiségemet látják meg. És ha megszeretik a személyiségem akkor meg fogok szépülni a szemükbe.

Tehát Interneten fogom megtalálni párom ha élőben nem sikerült


2016. máj. 6. 12:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
kép nélküli pasiknak alapból nem írnak a nők.
2016. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas csalódás volt, milliószor elutasítottak már, nagyrészt a külsőm miatt, pedig talán annyira nagyon nem nézek ki rosszul, hogy ezt kapjam. Azért próbáld meg, Te más korosztály vagy, meg nem veszíthetsz semmit. 22/f
2016. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!