Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem a legjobb barátját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a legjobb barátját?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Neki van egy legjobb barátja aki fiú. Nagyon szoros kapcsolat van közöttük, szinte már testvéri. Kiskorúktól kezdve együtt vannak, ugyan azokba az iskolákba jártak, ugyan az a baráti körük, jelenleg ugyan azon a munkahelyen dolgoznak. Az elején még örültem is ennek a legjobb barátnak. Mivel nem túl sok embernek nyílik meg a párom, így mindent ennek a legjobb barátnak mond el. Kezd idegesíteni, hogy sokkal több időt tölt együtt a barátjával a párom mint velem. Munkahelyen egy irodában vannak, együtt járnak ebédelni. Mondta a párom, hogy elmegy délután vásárolni, vesz magának egy pár ruhát. Mondtam, hogy nagyon szívesen elkísérem. Azt mondta nem kell, mert így egy kicsit ki tud kapcsolódni. Erre hívom, hogy kb. mikor jön. Mondja hogy nemsokára indulnak. Mert mondom kivel vagy. Hát persze hogy a legjobb barátjával. Mert, hogy ő milyen rendes hogy felajánlotta, hogy elkíséri vásárolni. Ugyan ezt én is megtettem csak én le lettem pattintva. Jelenleg ott taunk, hogy haza jöttek, most együtt főzőcskéznek a konyhában, nagyokat nevetnek. Míg én egyedül elvagyok a nappaliban. Ez nagyon sokszor előfordul, hogy munka után átjön, van olyan is hogy itt alszik a nappaliba. Szóval rengeteg időt a párommal tölt. Hogyan tudnám leépíteni a legjobb barátot, úgy hogy a páromat ne bántsam meg? A páromat nem szeretném elhagyni mert szeretem.
2016. máj. 6. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beszéld meg ezt a barátnőddel szerintem. Ne veszekedjetek, csak mondd meg neki, hogy neked rosszul esik, ha őt választja helyetted.
2016. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Keress példákat, olyanokat, mint a fent említett eset, és ezeket mondd el, h ezek estek konkrétan rosszul, nem csak a levegőbe beszélve.

Aztán vagy ért belőle, vagy répázgassa a legjobb barát.

2016. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is így kezdődött. Aztán vége is lett. A kapcsolatunknak. Ez így nem normális. Akkor miért tart téged? Szexen kívül csináltok ti együtt valamit? Olyan mintha csak azért lennél neki. Talán aszexuális vagy meleg a srác vagy az is lehet, hogy már simán csal is vele te meg csak a pénzedért kellesz. Kevés az infó de szerintem alaposan gondold át a dolgokat, ez így tényleg gáz.
2016. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, hogy a barátnőd inkább jár a legjobb barátjával mint veled.

Ideje lenne egy NAGYON KOMOLY beszélgetésnek, mert ez nem normális.

Amikor a gyerek beteg lesz, akkor is ő kíséri majd el a barátnőd a gyerekeddel az orvoshoz, és őt fogja apának hívni a gyerek, mert az oviba is vele megy érte a párod?


Tényleg érdemes elgondolkodnod, hogy a párod csak "pótléknak" tart, vagy tényleg szeret-e, mert ez nem normális.


Ha ennyire a legjobb barátjával szeret lenni, miért nem vele jár? Minek neki másik férfi, mikor őt úgyis csak lepattintja?

2016. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat érdemelsz.
2016. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez gáz! Konkrétan második vagy... Sőt olyasmiket csinál vele amit veled kéne. Ti mit csináltok együtt? Mert ez a pasi kb minden lehetőségedet elveszi. Azért van egy egészséges határ hogy mennyi időt tölt együtt egy baráttal az ember és ha szeretem a párom akkor nem megy a rovására! Vele beszél meg mindent és nem veled. Előre szólok: MINDENRŐL TUD és fog is tudni. Én ezt rühellem! A szülők felé való ilyesmit is utálom. Azért vagyunk együtt hogy mi oldjuk meg a dolgainkat és ránk tartozik a kapcsolatunk. Elbeszélgetnék vele hogy mit jelent neki a párkapcsolat és a barátság. Mit szólna ha te csinálnád ezt? Meg szokott kérdezni hogy te mit szólsz az ottalvásról vagy igazából letojja?
2016. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is volt így.. mondta, hogy most kicsit egyedül akar maradni, mert nagyon sok időt töltöttünk együtt, most kicsit szeretne a saját lakásával foglalkozni, saját magára figyelni, meg ilyenek. Megértettem igazából, meg nekem is jól jött a saját dolgaimmal foglalkozás.

Aztán hívott, hogy a barátaival elmegy az apja nyaralójába. Barátai között csávó. Három hónap múlva már kézenfogva sétálgattak.



Szerintem ideje átgondolnod a kapcsolatot.

2016. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ez egy vicc, én már rég megmondtam volna neki, hogy ez így nem pálya. Most akkor kivel van együtt, vele vagy veled?
2016. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ritkán hétvégente vannak közös programjaink. Amióta a legjobb barátnak nincs barátnője kb. fél éve azóta nőtt így a nyakunkra.. vagyis az enyémre. Előtte tök normálisan találkoztak, nem töltöttek ennyi időt együtt. Azzal nem volt semmi bajom. Az itt alvás is úgy van, hogy már csak azt veszem észre, hogy a párom készíti neki a helyet ahol aludni fog. Mikor külön vonulunk a szobába, meg kérdezem, hogy miért kell már megint itt aludnia. Arra azt válaszolja, hát mert egyedül mit csináljon otthon.. Hát ugyan azt mint nálunk aludjon. Ebből már volt vitánk is.
2016. máj. 6. 18:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg gáz. Ahogy fentebb is írták, van egy egészséges határ, és ez azon már rég túlmegy. Nekem is vannak fiúbarátaim, köztük olyan is, aki nagyon közel áll hozzám, de egyikük sem pótolhatja a páromat, alap, hogy ilyen programokat vele csinálok. Ezen csak az őszinte beszéd segít. Tudom, hogy nem akarod megbántani a barátnődet, de vegye észre magát, mert ő viszont sűrűn megbánt téged ezzel.
2016. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!