Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit lépjek?

Figyelt kérdés
Egy városi szervezésű eseményen voltam ahol a jelenlévők közül nagyon megfogott valami az egyik fiúban... (Az a furcsa megmagyarázhatatlan érzés) Sajnos sem őt, sem a társaságát nem ismertem, de sikerült megtudnom hogy hívják. Jó hír, hogy nem él párkapcsolatban, így akár meg is ismerkedhetnék vele, rossz hír viszont, hogy fogalmam sincs mikor és hol lenne lehetőségem újra látni, vagy mit tehetnék ebben a helyzetben ami nem tűnik még nyomulásnak. Közös ismerős nincs, ő pedig egy közeli városban él... Pár hete történt a dolog, lépnék már valamit! :) Válaszokat köszönöm! 24/L

2016. máj. 6. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tudod, hogy hívják, kutasd fel neten és kérj randit, sokkal jobbat nem tehetsz, ha lépni szeretnél. Várni és reménykedni, hogy újra összefuttok, kb reménytelen. Én is erre vártam egy olyan lánnyal, akivel egy épületben éltem, fél éven át nem láttam :D Szóval, nagy levegő, bátorság és hajrá! :)


24/F

2016. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos ha nagyon taktikázni akarsz, akkor figyeld az idővonalát, miket lájkol, milyen eseményeken vesz részt.

Ha meg össze akarsz jönni vele, csak kezdeményezz... leet ő is kinézett magának.

2016. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2016. máj. 7. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!