Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz, ha egy tanár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha egy tanár azt hiszi, ágyba akarok bújni vele? Miért néz engem ennyire perverznek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Tisztázd vele nem akarsz és kész.

"Miért néz engem ennyire perverznek?" - Oka lehet rá.

2016. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi lehet az oka? életemben nem beszéltem vele
2016. ápr. 18. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor talán inkább ő a perverz, nem?

Hány éves vagy amúgy és milyen iskolában van ez a helyzet? (Nem kell névvel, csak hogy általános, gimi, egyetem, autósiskola, tanfolyam vagy mi?)

Miből szűröd le, hogy ezt hiszi? Mond valamit? Célozgat?

Csak jelzem, hogy ez szexuális zaklatás, és nyugodtan feljelentheted.

2016. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéltél vele életedben, akkor honnan tudod, h mit hisz?


Vagy te is csak egy idióta kis tinicsaj vagy aki azt hiszi, h a világon mindenki hasra esik tőle :/

2016. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert ő szeretne veled ágyba bújni
2016. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondolom visszahallottam más szájából,és furán néznek rám a barátai ,onnan tudom
2016. ápr. 18. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Valaki megfogalmazná, miért is a kérdező hibája, ha egy tanár terjeszt ilyesmit?


A tanár a felnőtt a történetben. Még ha igaz is lenne, hogy a kérdező valamiféle tinilányos rajongással viseltetik iránta, amit kétlek, de tételezzük fel, hogy a tanár ezt észleli, nos akkor egy morálisan bármennyire is fejlett emberként egy dolga van: nem tenni semmit, nem mondani semmit és a lehető legközömbösebben túllépni ezen. Ez az ő felelőssége.


Ha meg valójában ő gerjed a tanítványra, akkor kétszeresen is ez a dolga. Feltételezem a legtöbb férfitanár nincs fából, csak hát nem mindegy, mit tesz, ha vonzalmat észlel magában egy diák iránt.


Egyvalaki nem hibás a történetben: a tinilány. Mégis minden második kommentben rajta csattan a dolog. Ez most egy elég enyhe eset, de nagyon jól mutatja, hogy miért nem kerül nyilvánosságra a szexuális zaklatások nagy része. Mert mi, többiek így reagálunk.

2016. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!