Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kölcsönös volt a szimpátia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönös volt a szimpátia, de nem jelölt be iwiwen ismerősnek. Mind a kettőnknek van párja. Én hónapokkal később bejelöltem. Szerintetek miért nem jelölt be ismerősnek? És most mit gondolhat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mert lesz@rja az Iwiwet. Jól gondolom hogy te vagy a nő a kapcsolatban? Azok szokták mindig azt hinni hogy ha valahol valaki nem jelöl be ismerősnek már nem is szeret, pedig csak untatják ezek a dolgok a férfiakat és ha felmennek, akkor is csak azért hogy megnézzék van-e új levelük. Mi inkább élőben szeretünk ismerkedni/beszélni/barátokat szerezni/beszélgetni a régiekkel és nem neten :)
2010. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Istenem de vicces vagy... mint egy kölyök...iwiw...ó drága istenem....miért vannak iylen szopósbirkák...
2010. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak.

Több száz ismerőse van. Untatja az iwiw???

2010. ápr. 8. 21:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt várta, hogy te jelöld be. Így úgymond te tetted meg az "első" lépést és nem ő:D Azaz fölényben van:P
2010. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért ha mindkettőtöknek van párja , akkor tisztelettel tanácsolnám, hogy esetleg mind a ketten a párjaitokra koncentráljatok ne pedig arra ki kit és mikor jelöl be az iwiw-en.
2010. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez nem jelenti azt, hogy ne a páromra koncentrálnék. Csak egyszerűen érdekel. Ismered a mondást? Hűséget fogadunk nem vakságot!
2010. ápr. 8. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:

A mondás viszont megdőlt az iwiw jelöléssel ráadásul azon gondolkozol, hogy miért nem ő jelölt be és mit gondolhat:DD


Ez kimerítette a nézés fogalmát ez a kapcsolatteremtés szakaszának hívják. Tudod mit majd ha én is látok egy szép lányt majd jelölgetem, rágondolok, és elsütöm a féltékeny barátnőm előtt a vakság mondást és tagadom majd hogy megkívántam a csajt és gondoltban megcsaltam vele.

Innen már könnyen átfordulhat a dolog megcsalásba:DD

2010. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem dőlt meg, mert nem találkozom vele:))
2010. ápr. 8. 22:01
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha hiszed, ha nem, soha nem csalnám meg a páromat. Veled soha nem volt még olyan, hogy a párodon kívül nagyon vonzódtál valakihez, és nem tudtad kitörölni a fejedből?
2010. ápr. 8. 22:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Amíg dúlt a nagy szerelem addig határozottan nem fordult elő velem ilyesmi. Amikor azonban kezdet hanyatlani az érzés akkor viszont igen. Ami egy jel egy figyelmeztetés, hogy valami nincs rendben a kapcsolatban, hisz ha minden ok akkor eszembe nem jutna más ellenkező nemű személyen filózni, jelölgetni, mert csak egy ember van aki fontos és számít az pedig a párom. Szóval figyelni kell ezekre a jelekre. Természetesen nincs semmi baj ezzel az iwiw dologgal, de könnyen átcsaphat valami egészen másba mire észbe kapsz.
2010. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!