Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátnőm jobban megnyíljon nekem?

Figyelt kérdés
Egy kicsit zárkózott lány, nehezen nyílik meg, ami engem alapjában véve nem zavar, csak szeretnék segíteni neki, hogy jobban kibontakozhasson mellettem, mert érzem, hogy sokkal több van benne, mint amennyit mutat magából, nem tudom rendesen megismerni, mert sokszor csak hétköznapi dolgokról beszélgetünk. 2 hónapja vagyunk együtt.
2016. máj. 10. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, hogy először te nyílsz meg ezzel felbátorítva, hogy megbízzon benned és megnyíljon.
2016. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Ne erőltess semmit, ne akard "erőszakkal" megismerni.

Beszélgess vele hétköznapi dolgokról továbbra is, figyelj az apró részletekre, vess fel olyan témákat, amik érdekelnek, érezze magát biztonságban veled. Szóval ilyen elég általános dolgok, no meg türelem.

2016. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, de a másodiknak is.

Te is nyílj meg előtte. Velük az a helyzet hogy félnek kimondani ami miatt ilyenek, ami bántja őket, stb. Inkább hallgatnak róla, vagy azt mondják ha kérdezed:-Mi a baj, A válasz.-Semmi.

Elfojtják a dolgot, ami később visszaüt sajnos, ha azt ő nem tudja kezelni, elmondani, mert nem meri, nem akarja. Akár ok nélkül is szakíthat. És akkor hiába kérdezed miért, azt nem hajlandó elmondani.

Első sorban, magában is kellene bízni, és erőt venni magán hogy meg tudjon nyílni, elmondania mit akar, mitől fél. Egyéntől függ, mert valaki erőt vesz magán, valaki inkább homokba dugja a fejét, az pedig nem egy egyszerű eset. Ez visszavezethető egy régi csalódásra, illetve a neveltetésére, ami nem éppen a megfelelő volt.

2016. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!