Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás a magánéletemre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás a magánéletemre? 47/N

Figyelt kérdés

Jó megjelenésű, magas, ápolt nő vagyok. Decemberben házasságot kötöttem egy 50 éves férfival. Színjáték az egész, együtt éltünk, minden nagyon jó volt. Naponta láttam, hogy megissza az 1-2 üveg sörét, de többet nem. Soha nem láttam részegen, most viszont majdnem minden nap. Eddig tudta titkolni, hogy valójában alkoholista volt és nagyon visszaesett. Sajnos 2 emberrel élek együtt - egy normális, érzékeny, szerető férjjel, másik oldalról egy undorító, káromkodós, bunkó, buta emberrel. Van, hogy 2-3 órát tudok aludni miatta. Reggelre persze semmi nem igaz - szerinte. Ugyanúgy a szerető, normális.

Függök tőle, mert nem tudok fent tartani egy 2 szobás lakást. Egyébként is társfüggő vagyok. Ha elválok, nem tudom hova tenni a berendezéseket, stb. Mit kell ilyenkor csinálni? Tönkre megy az egészségem, a kinézetem is mellette. Aljas módon a szülei is eltitkolták, nagy csillogást csináltak, utólag kiderült, csak hogy letudják a fiukat. Én csak szeretetre, segítségre vágytam!


2016. máj. 10. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok megbeszélni, hogy menjen el elvonóra, ha nem hajlandó akkor válj el, mert ebben az ördögi körforgásban fogsz szenvedni egész életedben.


Ha jó megjelenésű, magas, ápolt nő vagy mint írod, akkor találni fogsz másik férfit, aki nem alkoholista és nem bánik így veled.

2016. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tarsfuggoseg nem egy tulajdonsag hanem egy viselkedes. Viselkedj maskepp, felnott no modjara.
2016. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez a megalkuvas ideje, azaz erd be egy egyszobas lakassal ketto helyett, allj talpra es jagyd el az illetot. El tudod kepzelni igy az eleted, marmint h reszeg, alkoholista....mert sztem ennel te sokkal jobbat erdemelsz.


Ha ezen az uton maradsz akkor leepulsz mellette lelkileg testileg, es onnan mar sokkal nehezebb visszajonni.Meg az elejen vagy es mivel alkholista nincs ertelme varni. Ez a megvaktozik/leszokik kombo a gyenge nok urugye arra h maradjanak a kenyelmes de szar kapcsolatukban a kulonbozo felelmeik miatt.


Egyebkent minden alkoholista Jekyll/Hyde total kettos szemelyisegek alkhol hatasa alatt. Mivel nem 25 vagy hanem kozel 50 igy nincs idod ilyenekre elcseszni az energiaidat es az eletedet. Minel kesobb lepsz ki annal nehezebb ujra kezdeni. Ne menj bele ebbe a "oooo majd leszokom, megvaltozom" dologba mert ezek csak atmeneti dolgok.


A berendezeseket el lehet adni, de amikor az eletedrol van szo akkor a szobak szama es a berendezesek ezredleges.Felnott vagy, ezek eletreszolo dontesek amiket muszaj a sajat erdekedben meghozni, lehetoleg azonnal.

2016. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod a választ. Sajnos én sem mondhatom, hogy maradj vele. Gondolom, hogy nehéz új társat találni, főleg megélni egyedül. De addig menekülj, amíg van erőd hozzá. Ez az ember lehúz a süllyesztőbe, ezt ne engedd.

Ha vele maradsz, akkor sem lesz pénzetek, de most még lecserélheted egy jobbra.

2016. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!