Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelenlegi párommal 1éve jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenlegi párommal 1éve jól érzem magam, viszont a szexuális életemet az exem tudta kielégíteni csak ezelőtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát: 1éve vagyok a párommal minden oké a kapcsolatba lelkileg harmónia és béke szeretet van, viszont szexuálisan nem vadulok be úgy rá.. csak az előző exem hozta ki belőlem azt, hogy bármikor rá gerjedjek, viszont vele elég szenvedélyes vitás volt a kapcsolat harcoltunk egymásért de végül a büszkeség győzött és szakítottunk. Eztán lettem a jelenlegi párommal, volt már valaki hasonló helyzetben? Érdekes szitu a 2fiút kéne összegyúrni és tökéletes:D 21Lány vagyok

2016. máj. 10. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod el a párodnak, hogy mire vágysz a szexben?


Ha akkora a szeretet,meg a harmónia,akkor el kellene engedned minden gondod és felszabadultan szexelni vele :)

2016. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hasonló, nem maradtam együtt az akkori párommal. Jött egy harmadik aki mindkettőt elfeledtette velem.
2016. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom az a baj hogy én is érdekes vagyok, mert az előző barátom azt hozta ki belőlem hogy féltékeny voltam rá iszonyat, megbírtam volna ölni sokszor, meg nagyon kiszámíthatatlan volt ez tetszett benne, mostani párom meg kiszámítható tudom mire gondol kb és nyugodt vagyok mellette , próbálhat bármit nem fogja azt kihozni belőlem mint a másik:/ nem tudom miért van ez bennem így
2016. máj. 10. 22:46
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Fordulj pszichológushoz, mert ha arra gerjedsz, hogy megaláznak, ott komoly lelki gond áll a háttérben és sose lesz így boldog párkapcsolatod.
2016. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Valoban pszichologusnal a helyed, a parkapcsolatokat meg hanyagolni kene par evig.
2016. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Lépj tovább és keresd meg az igazit. Hidd el, érdemes!
2016. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Szexuálisan nem vonzódsz hozzá, csak elvagytok egymással.

Gondolom te vagy aki nagyon büszke magára. Tehát egoista.

Ha vonzódnál a mostani párodhoz, ki sem írtad volna a kérdést. Nem sokáig lesztek együtt szerintem.

2016. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen regen voltam pszichologusnal de ez gyerekkori trauma miatt van, hogy aki bánt ahoz vonzódok mert ugy erzem azt erdemlem


Kiderul mi lesz!


Ezt rosszul latod egyaltalan nincs nagy egom sőt tul szereny vagyok es onertekelesem 0

2016. máj. 10. 23:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja, hogy a volt párod az egoista.

Kissé zavart az állapotod. Kell a belső nyugalom, de a másik oldal vonz.

Keress mást aki ilyen.

2016. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Huuu gecc ne haragudj de más ölni tudna a pasidért. Szakíts vele hogy találjon egy normális lányt. Köszi.
2016. máj. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!