Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod balesetet szenvedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod balesetet szenvedne, megvakulna, és nem tudna többet szexuálisan kielégíteni, mert lebénulna deréktől lefelé, kitartanál mellette?

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Én igen. Nagyon imádom, bármi is történne vele ez nem változna.

44/N

2015. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Igen.

Amúgy miért ne tudna kielégíteni szexuálisan? Lehet, hogy velünk van a gond, de nálunk az örömszerzéshez nem csak a deréktól lefelé található testrészeinket használjuk.

2015. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom. Ez csak az adott helyzetben derülne ki. Aki határozott igent ír erre, az nem őszinte.
2015. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

3-as, okoska...nem is ismersz, mi alapján döntöd el, hogy egy határozott igen nem őszinte?

1-es voltam

2015. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de lenne mellette szeretom es plusz egy hivatasos apolo, leven egyedul nem tudnam gondozni napi 24 oraban.
2015. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Én kitartanék mellette. De ez én vagyok, nekem jelentett is valamit az az ígéret, hogy "jóban-rosszban, egészségben-betegségben".


Egyébként édesanyám annak idején friss házasként daganatos beteg lett, az orvosok nem adtak neki fél évet se... édesapám ennek ellenére kitartott mellette, pedig anyám megmondta neki, hogy nem hibáztatná érte, ha fiatal férfiként ezt nem tudná mellette végigcsinálni és nem is várná el tőle, hogy így mellette maradjon. De apám kitartott. Anyám pedig végül rácáfolt az orvosok diagnózisára és felépült, 25 évvel később hunyt csak el (egy másik daganatos betegség következtében). Előttem mindig ez a példa lebeg, a szüleim példája. Ha ők ki tudtak tartani egymás mellett jóban és rosszban, akkor én is ki tudok.


Egyébként mit ad isten, én pont hivatásos ápoló lettem, ápolás és betegellátás szakon szereztem a diplomámat, így nem is okozna nehézséget, hogy ellássam és megfelelően gondozzam a páromat, ha - ne adja az ég - netalán érné őt valami.

2015. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Nekem a szex sokadrangú dolog. Egyáltalán nem központi téma a párkapcsolatban. Számomra egyáltalán nem okozna a hiánya problémát.
2015. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy motorbalesetem, és amputálták a lábam. Még ki se jöttem a kórházból, már elhagyott. Rossz érzés bent feküdni a kórházban, és senki se látogat meg, se a feleséged, se a barátaid. Persze azért a fele vagyont szépen ellopta tőlem. Azóta se volt senkim, szerintem nem is lesz. Undorodok az emberektől.
2015. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb ember így tenne, ahogy az utolsóval tette a felesége, különösen a nők. Az itt válaszolók is.
2015. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Egyetértek az 5-ös válaszadóval,kitartanék,de csak szerető és ápoló segítségével.
2015. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!