Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak olyanokkal hoz össze a sors, aki nekem nem kell?

Figyelt kérdés

Aki nekem kell annak én nem kellek vagy csak szórakozik velem.Viszont aki nekem nem kell, azt le se lehet vakarni..:P..lassan már nekem is jöhetne vmi komolyabb:)

Saját tapasztalatok?Ti, hogy tudtok olyan pasit felszedni könnyedén,aki bejön nektek?


2010. ápr. 8. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
hát.. velem is sokáig ez volt. akit szerettem az nem szeretett aki meg engem szeretett azt én nem... de ha kitartóan nyomulsz a kiszemelt pasira(de nem úgy hogy folyton a nyomába lihegsz), akkor összejöhetnek neked a dolgok.
2010. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos én csajokkal vagyok igy.

Mindig olyan csaj hajt rám aki nekem nem tetszik.De ha nekem tetszik valaki az sosem akar semmit:D

2010. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen...nem egyszerű:P..mondjuk futni azt nem szoktam senki után..egy két próbálkozás, és úgyis kiderül, hogy akar-e vmit vagy csak púp vagyok a hátára:)

Mondjuk most megnyugodtam, ezek szerint a pasiknak se könnyebb a helyzet:D

Lehet majd a nyár elrendezi a dolgokat;)

2010. ápr. 9. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!