Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ahol gyerekek vannak, ott maradjanak együtt a szülők akkor is, ha rossz a kapcsolatuk és már szinte csak gazdasági közösséget alkotnak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 14:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
nem!!! ez a legrosszabb dolog amit tehetsz a gyerekeiddel
2016. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ne maradjanak együtt. Jobb a gyereknek is, ha boldognak látja a szüleit, mintha boldogtalannak, márpedig ha megromlott a kapcsolat és együtt vannak kényszerből, akkor abból nem lesz boldogság.
2016. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ mennyire rossz. Ha pl az egyik fél kábszeres, akkor mindenképpen a gyerekek érdekésben jobb nem együtt maradni. Kisebb dolgokat pedig lehet rendezni érett embereknek.
2016. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Ne! Ilyen családban nőttem fel,és egyáltalán nem vált hasznomra,hogy szüleim nem váltak el.

Későn jöttek rá,hogy más mellett boldogok lehettek volna.

2016. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
A gyereknek is rossz ilyen légkörben felnőni, szóval én azt mondom, ne maradjanak csak a gyerekek miatt együtt a szülők. Egy kapcsolatban csak addig lehet a problémákat megoldani, amíg mindkét fél akarja, és boldogok együtt.
2016. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%
Ne. Ez nem jó a szülőknek, mert nincs igazán továbblépés. És nem jó a gyereknek, mert az a közhiedelemmel ellentétben, nem hülye és érzi, hogy ez itt nem ok. És a legrosszabb esetben eltanulja ezt a modellt és szenvedhet a párkereséssel egy életen át.
2016. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
11%
Érdekes, hogy mindenki a szétmenénst tanácsolja. A gyerek érzelmei nem is számítanak? A legtöbb gyerek szereti az anyját és az apját is. Ritka ahol nem így van. Csak azért megsebezni egy gyermeket válással mert valami rossz elég felelőtlen dolog. Baromi sok lelkisérüllt gyerek lett már válásokból. Ilyenkor szerintem mérlegelni kell, és csak akkor válni ha tényleg durván rossz a kapcsolat vagy bántalmazza a gyereket stb.
2016. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, a gyereknek sokkal rosszabb lesz ha ezt a családmintát látja és ezt hiszi normálisnak. az én szüleim is együtt vannak, anyukám 19 éves korában házasodott és máig "jól elvannak" apámmal ami azt jelenti,hogy nincs veszekedés meg semmi konfliktus de a kapcsolatuk igazából már rég halott. ami a legrosszabb,hogy én eddig ezt nem tudtam, csak mostanság mikor anyukám kezdett el beszélni róla. nem boldogok együtt,csak elélnek egymás mellett én meg azt hittem ez a helyes, ez egy jó kapcsolat!!! pedig 24 éves vagyok már. nem ölelik, csókolják meg egymást, nem tudnak olyan programot szervezni amit mindketten szeretnek, egyszerűen nincs miről beszélgessenek, konkrétan SEMMI közös nincs bennük. ezen kívül apukám képtelen az érzéseiről beszélni/kimutatni és passzív agresszív is amit én szépen eltanultam/elörököltem tőle. MIÉRT jó ez nekem? MIÉRT jó ez nekik? senki sem igazán boldog, csak kényelmesen eléldegélünk egymás mellett. anyukám mondta,hogy majd szeretne elválni ha lesz erre lehetősége. valamilyen szinten fáj ez nekem de megértem őt is, hogy elege van a vegetálásból.
2016. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
#7 elvalt nokent a baratai hazassaganak a megmenteset forsziroutam amikor egyikojuk tanacsot kert.Eppen a gyerekek miatt.Aztan elmeselte h a gyerekek elott verekednek es a 6eves kisfiu nekimegy az apjanak h megvedje az anyjat.Ilyet egy gyereknek sem kellene latnia.Cserebe anyu megy apu utan es megallas nelkul provokalja.Kell annak a ket gyereknek ez a mergezo kornyezet?inkabb lassa oket kulon boldognak es egyikojuket kevesebbszer mint h olik egymast.
2016. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
*barataim
2016. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!