Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek sokkal fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek sokkal fontosabb a "legjobb barátnője" mint én. Mit tegyek hogy ne én legyek folyton a második? 20/F

Figyelt kérdés

Az van, ha épp velem is meg vele is beszél a csajom, akkor rögtön a háttérbe szorulok, másodiknak érzem magam.

Ez baszottul fáj.

Szóba is hoztam amennyire sikerült, nem nagyon akart rá mondani semmit, aztán amikor megkérdeztem hogy "nem mondasz rá semmit ?" annyit válaszolt hogy én vagyok számár az első. De(!) ez rohadtul nincs így.

Olykor plusznak érzem magam, meg van hogy simán eltelik három-négy perc egy-egy válasz között, közben aktív.

Ha épp videóchatelünk akkor is simán kilép (facebook messenger) hogy írjon neki, én addig várhatok..nem is látom addig mert írja hogy ki van kapcsolva a kamerája, és elvan nagyon. Már idegesít ha hallom hogy írt neki, vagy ha simán szóba jön a csaj neve, vagy látom hogy épp aktív a barátnőm egy-egy beszélgetés közben...úgy értve hogy mondjuk nem bírunk videóchatelni csak hívás és közben ránézek a telefonomra..látom aktív..majd észrevehetően elvan..frászt kapok..kérdezem hogy "hagyjalak ?" mondja hogy ne, de olyankor azt érzem hogy mintha nem is akarna velem beszélni, mintha második lennék. Sőt nem mintha, hanem olyankor az is vagyok. És ez szerintem nem normális.

OKÉ(!) tudom hogy a barátok azért mégis csak fontosak, mivel régebb ismeri őket mint engem, de azért akkor is..nem kéne ezt csinálnia.

Amit kihangsúlyozok, hogy nem csak arról az adott "legjobb barátnőjéről" van szó, hanem úgy átlagban ha valaki ír neki ..barátnői.. akkor én megint csak a második helyre szorulok. Tudom hogy nem pasikkal beszélget, de ha barátnőkkel beszélget akkor is leszar.

És ez fáj. Rossz érzés.

Mindig én vagyok a második, nem tudom hogy mondjam el neki mert ammikor próbáltam akkor szinte leszarta és elrendezte azzal hogy én vagyok az első.

Amikor megkértem egy-egy videóchatelés/telefonálás alkalmával hogy picit tegye félre a facebookot, hogy ténylegesen tudjunk valamiről beszélni és úgy hogy figyelünk is egymásra...nem nagyon akarja megtenni, csak ritkán mert Ő így is "figyel" rám, és tud válaszolni. Persze, két szót, sok szünettel. És olyan válaszokat hogy "aha", "értem", és társai.

Utálom ha elvan közben valamivel, nem figyel rám, nem érdekli amit mondok, és konkrétan az jön le hogy leszar. És ez nem beszélgetés.

Szeretem, de ezek a dolgok idegesítenek.

Van valakinek bármi ötlete ?

20 éves vagyok, és Ő is annyi idős.

Lassan három hónapos kapcsolat.


2016. máj. 11. 18:21
1 2
 11/17 anonim válasza:
Amikor én megtalálása az első nagy szerelmemet és pl. Suliba megbeszéltek a csajokkal hogy suli után fagyi vagy valami de közbe hívott a sávos hogy érzed megyek a sulit akkot simán lemondtam a csajokat! Nekem ő volt a lég fontosabb mindig ! 6eve vagyunk együtt már és kb nem is bánom hogy ,,öt valasztottam" a csajok helyett mert azok már talán köszönni se nagyon akarnak ha látnak. A szerelem mindig fontosabb mint a csajokkal pletyizni. Mert végül is az is meg lehet hogy a ti szerelmet örök és maradandó. De vissza terve az előző témára. Valószínű hogy azért beszél ennyit velük mert fél hogy megsertodnek. Nekem is ez volt. Folyton nyavajogtak hogy milyen keveset vagyok velük. De én alig vártam minden egyes nap hogy elhivjon egy újabb és újabb randira és hogy újra és újra láthassam. Az igaz szerelem ilyen@ 😨😨 ez a lány szerintem nem szerelmes .. jó vagy neki pótlékra azt ennyi. Kérdezz rá konkrétan hogy akkor most mi van vagy hagyd a francba! 21L
2016. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 omba ***** válasza:

Jól látod: ".ő meg leszar kábé."

(én éltem így egy nővel, hosszú évekig, anyuka, a húga, barátnő... bárki - azután jöttem én. Ne gátold a barátnőjével való kapcsolatát!)

2016. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Jó, oké, nem gátolom de a francba már..ez nem normális ami van. Ma lesz@rom én is az egészet és rákérdezek, lesz ami lesz.

Kedves utolsó! Azt mondtad hogy éltél így nővel évekig, de azt nem mondtad hogy mi lett a vége, mit léptél, mi a helyes lépés..semmit..adj egy tanácsot kérlek!

És igen, egyik előző válaszolónak a kérdésére válaszolva, sajnos ez még távkapcsolat. Lehet az is marad, vagy már kapcsolat se lesz ha így haladnak a dolgok. Talán túlgondoltam eddig mindent, eszméletlenül beleszerettem, érted ?! egy idióta vagyok, ennyi. Tudom!. Viszont nem ismerek hozzáhasonló lányt, ezt úgy mondom hogy elég sok lányt ismerek..volt egy pár barátnőm de ő más. És ilyet eddig még nem éreztem.

Úgy volt hogy két hét múlva találkozunk és együtt töltünk el három-négy napot, csak ketten, se barátnő, se barát, se szülők, se telefonozás...egymással foglalkozunk csak. Ez a terv, de szerintem nem is megyek el ezért háromszáz kilométert. No nem a pénzt sajnálom, ne értsétek félre..csak nem tudom ki lenne akkora barom hogy így, ilyen helyzetben megtenné ezt az utat azért hogy személyesen is ez legyen. Már abban is kételkedem hogy kibírná-e konkrét telefon nyomkodás nélkül..jó, persze nem vagyok sem önző és sem érzéketlen, tehát nyomogathatja de(!) mértékkel. Szerintem kivitelezhetetlen. Lehet nyomogatná és "aha..aha.." közben bólogatna oszt heló.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben ?

2016. máj. 13. 14:32
 14/17 A kérdező kommentje:
Kezdek megbizonyosodni arról, hogy én jobban akarom ezt az egészet mint Ő.
2016. máj. 13. 14:33
 15/17 omba ***** válasza:

Semmi jó tanácsot nem tudok mondani... én azért maradtam ebben évekig, mert vár gyerekeink is voltak, amikor úgy gondoltam, már nem babák, akkor léptem le. Akkor nagyon megdöbbent, de azóta a számára fontos emberek már megnyugtatták, hogy így a jó.

Egyedül nem tudsz egy szerelmet ápolni, ez van, na.

2016. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Most még szomorúbb vagyok. Mit tegyek ?!
2016. máj. 14. 07:00
 17/17 anonim válasza:
Hogy alakult?
2020. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!