Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők mit gondoltok egy ilyen fiúról? Ellenetekre lenne összejönni egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem, és nagyon megszeretném ismerni, viszont ez a lány jó anyagi háttérrel rendelkezik, míg az én családom elég szegény. Sajnos még saját szobám sincs(tudom elég gáz). A suli mellé betudok szorítani egy kis munkát is, és így fizethetek én a randikon, továbbá a megmaradt pénzt félre téve később vehetnék neki valami olyasmit aminek örülne.

Egy pár szó magamról: 17 éves fiú vagyok, átlagos külső, általában kedves, figyelmes, nyugodt, továbbá toleráns, és megbízható vagyok. Nyitott vagyok az új dolgokra. Ha bármi olyan problémába ütközik, amit ő egyedül nem képes megoldani, akkor én ott leszek hogy segítsek megoldani a problémát.

Valamennyi önbizalmat az ad, hogy általában az emberekkel jól kijövök, és valamiért elég könnyen megkedvelnek, így talán ennél a lánynál is eltudnám érni hogy megkedveljen, fontosnak tartson.


Kicsit buta kérdés tudom, és bocsi ha egy kicsit túl hosszúra sikeredett, de nagyon érdekelne hogy ti hölgyek mit gondoltok egy ilyen fiúról?

Előre is köszönöm, az értelmes válaszokat!



2016. máj. 12. 00:53
 1/4 90-ben született F.. ***** válasza:

T-i-z-e-n h-é-t éves vagy. TIZENHÉT. 17.

Senki nem várja el tőled, hogy gazdag legyél. Ebben a korban amúgyis csak a szüleid lehetnek gazdagok (kivétel persze akad, ismerek én is olyan fiút aki 19 évesen már a dupláját kereste a szülei fizetésének, belenyúlt a tutiba banki területen).


Továbbá nem kell drága fiszemfa2zom ajándékokkal elhalmozni a lányokat. Ilyen idősen ha néha elmentek egy-egy moziba, kajálni, akkor teljesen jók vagytok.


Az sem gáz, hogy nincs saját szobád. Persze könnyebb lenne ha lenne, de nem gáz. Képzeld 20-30 évvel ezelőtt a nők nem is jártak a férfiakhoz, hanem fordítva történt. Mindig a férfi ment a lányhoz. Illetve a szabadban töltöttek még időt. Az asszonyok furán néztek azokra a lányokra, akik a fiúk otthonába járkáltak.

Természetesen ez mára már nincs így, és ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem kötelező nálatok lennetek. Az intimitást (amire sor fog kerülni) nála is lehet. Gondolom neki van saját szobája, ha gazdagok a szülei.


Arra figyelj oda, hogy bizonyos tehetősebb emberek fejébe száll a pénz. Így alapjáraton hiába nem számít ebben a korban, egy tehetős lány lehet annyira hozzászokott már a jó dolgokhoz, hogy gátolni fog titeket ez a kapcsolatban.

Gondolok itt olyanra, hogy ő hetente szeretne elmenni olyan helyre, ahol bizony 5-10 ezer forintot simán ott lehet hagyni.

Ezt persze embere válogatja, de nem szabad szem elől téveszteni ezt a tényt sem.

2016. máj. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én jártam már jóval szegényebb sráccal, én 16 voltam, ő már 22. Engem sosem ez zavart, hanem inkább az, ahogyan ő a pénzhez viszonyult. Ugyanis rettenetesen irigy volt, és folyton csak leakart húzni... Az írásod alapján rólad nem ez jön le, úgyhogy szerintem ezzel nem lenne probléma. :)

Igaza van az első válaszolónak a programokat illetően, de pl. én sem járok luxus helyekre, nekem tökéletesen megfelel, ha csak sétálunk, vagy felmegyünk a Gellért-hegyre, vagy fagyizunk egyet. Szóval ez totál emberfüggő.

De emiatt tényleg ne parázz. Ha a lánynak szimpi vagy, akkor nem fogja érdekelni, hogy gazdag-e a családod. :)

2016. máj. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem is kell ennél többet nyújtanod.
2016. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy szántatok rá időt hogy válaszoljatok, sokat segítettetek ezzel nekem. :)
2016. máj. 12. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!