Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs rám ideje. Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs rám ideje. Ez normális?

Figyelt kérdés

A brátommal lassan 4 éve vagyunk együtt. Eddig minden jól működött, de aztán jött az egyetem. Ő másodéves én elsős két külön egyetemen. Az utóbbi pár hónapban alig van rám ideje, hétközben pár percet beszélünk mert ő tanul vagy fáradt. Rz még rendben is lenne,de a hétvégék sem jobbak...vagy ő jön vagy én megyek de akkor is tanul,semmi érdemlegeset nem csinálunk...igen, nekem is kell tnulnom, de rá mindig van időm. Az ő kifogása az , hogy nekem kevesebbet kell tanulni és hogy "tudhattad volna hogy ez lesz"

Szerintetek én reagálom túl a dolgot? Már nem tudom mit csináljak, ez a legrosszabb, mintha egyedül lennék már, de közben meg egy 4éves kapcsolatról beszélünk...

Vélemények?


2016. máj. 12. 01:28
1 2
 11/20 omba ***** válasza:
100%

Hát, ha hónapok óta tart akkor ennek se vizsgákhoz, de a tanuláshoz nincs köze.

Ne értékeld túl a 4 évet, jobb, ha csak ennyit veszítesz, mint,ha jövőre 5-öt.

Nem szeret már.

2016. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem csal meg ez biztos. Ennyi bizalom van köztünk, tudom hogy a tanulás miatt van, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy ez így megéri-e :)
2016. máj. 12. 15:15
 13/20 A kérdező kommentje:
7\12 te aztán tudod hogy ez szerelem-e vagy sem...véleményekre voltam kiváncsi...nem arra, hogy ítélkezz :). Egyetemista nyomik?ne általánosíts. azért köszi.
2016. máj. 12. 15:18
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, ami "megéri-e" Egy kihűlt kapcsolat? Nem, nem ér meg semennyit se. Látod rajta is.
2016. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is egyetemista vagyok, és javában dübörög a vizsgaidőszak. De nekem van olyan szaktársam,aki hétköznap tanul, és mikor hazamegy hétvégén az összes cuccát itt hagyja, mert ő ha hazamegy akkor pihenni megy haza és a barátnőjével van meg a családdal van. De ez tényleg nem normális, hogy elvileg végigtanulja az egész hetet, és még a hétvégéket is..
2016. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Normálisnak, lehet normális. Hogy megéri e, azt neked kell érezned.

Egy kapcsolat sokszor szól a kompromisszumokról. Ha képes vagy rá, akkor ebből még bármi lehet. Ha nem és nem bírod tovább elviselni a dolgot, akkor valószínűleg vége lesz. Szerintem várd meg, hogy lemenjen a vizsgaidőszak és kiderül, hogy tényleg csak a tanulás miatt van e a dolog.


Gépészmérnöknek tanulok, de kb. én is így vagyok. Szorgalmi 3. hetétől a vizsgaidőszak végéig heti legalább min. 1 zh és mellette beadandó. 2 hetente találkozom a barátnőmmel, mert akkor tudok hazamenni, de akkor együtt töltünk legalább egy délutánt. Felfogta, feldolgozta, elviseli. Nyáron pedig lemegyünk egy hétre a Balatonra, egymásnál alvás meg hasonlók, szóval akkor normálisan együtt tudunk lenni. Kompromisszumot kötött.

Most érettségizik és tiszta idegbeteg. Nyugtatom, nem akadok ki rá, jobban figyelek rá. Én is kompromisszumot kötöttem.

Igazából az esetek többségében, amikor nem ideális minden, ebből áll egy kapcsolat.


A 10-es válasz, pedig a legviccesebb, amit ma olvastam.

2016. máj. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Jaja, jon a tipikus szuperember, aki minden ilyen kerdesnel sajat magat fenyezi, hogy mekkora ubermensch, es ettol a kerdezo erezze jobban magat. Diplomas embertol ilyen gyerekes viselkedest... mindig rohogok rajtuk, foleg, amikor jonnek ide mas diplomasok, es probalnak kontrazni, hogy "de nekem meg nehezebb volt...!" Nem rolad szolt a kerdes, 10-es. :P
2016. máj. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Milyen szakon vagytok? Azert az sokat elarulna... mondjuk ha te btk szakon vagy, esetleg corvinusra jarsz a baratod meg gepeszmernokire vagy mernokinformatikara esetleg orvosira, akkor nincs mint csodalkoznod hogy ilyen elteres van kettotok kozott.
2016. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nehogy odajussunk már, hogy az egyetem az 5 év szerelem és szexmentességet jelent.

Világosan megírta a kérdező is, hogy az elmúlt pár hónapban ilyen a pasi... az őszi félévet még bírta e szerint.

"vagy tanul, vagy fáradt" - aki huszonéves fiúként fáradt a barátnőjéhez.... ugggyan már!

2016. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amikor a volt barátom rám is magasról tojt,írtam egy hosszú üzenetet mennyire egyedül érzem magam,és hogy alig keres van -e valami probléma most az ő életében amiről nem tudok,mert jó lenne ha érezném a törődését nálam eléggé összejöttek a dolgok (haláleset a családban,meg nyelvvizsga + a zh-k is akkor jöttek) Arra vártam,hogy rácáfol, de őszintén leírta, akinek feltűnően ennyi ideje sincs,hogy válaszoljon vagy keressen arra a jövőben ne pazaroljak se időt,se energiát :) megfogadtam a tanácsát
2016. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!