Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta minden percet ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta minden percet ki akar használni velem, most meg nem jön hozzám. Nem fura?

Figyelt kérdés

Nagyon keveset tudunk együtt lenni, csak hétvégéken látjuk egymást.

Most véletlenül úgy alakult,hogy hazaért ma estére, de nem jön, mert sokat költ és akar spórolni. Én nem tudok menni különböző okok miatt, és ott nem is tudnánk aludni, én meg itt vagyok egyedül a szobámban tőle 5kmre.

Múltkor meg azt mondta, hogy mivel ilyen kevés időnk van ki akar használni minden percet velem. És most meg egyedül alszok megint...

Ez csak nekem fura vagy nektek is az lenne?


2016. máj. 12. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát elég gyanús... 5 km, az oda-vissza 10. Ha berúgom a kis motoromat, akkor ez a táv még racing olajjal is kijön 150 Ft-ból...nem beszélve a bicikliről, azért ez nem vállalhatatlan táv.

Ezt szerintem mondd el neki, és ha erre hebegni-habogni kezd, az gyanús!

2016. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

5 literes fogyasztású motorral is 150 forintból jön ki...

Kocsi max fogyaszt 10-et, ami már túlzás és úgy is csak 300 forint lenne oda vissza...

De nem is a pénz a lényeg, hanem az, hogy nem áldoz időt rád és nem ment át.

2016. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne phassza meg, csak 5 km?
2016. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15 perc kerékpárral, laza tempóban. Az oda-vissza út éppen kitenné a napi minimális testmozgást is. Tényleg fura, hogy ez problémát okoz.
2016. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tettei nincsenek szinkronban azzal amit mond vagyik kamuzik.
2016. máj. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5km az semmi.

Munkahelyem van 10km-re és minden nap letekerem...még gyalog sem sok...

2016. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!