Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legyőzni a beteges féltékenykedést?

Figyelt kérdés
3 év után,1 közös gyerek után sem bízik meg valaki a párjába.Minden nőben aki a férje közelében van ellenségnek tekinti.Közben van önbizalma..1x volt,hogy a pasi flörtölgetett a 3 év alatt.

2016. máj. 13. 17:25
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem lehet legyőzni... :(
2016. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Ha féltékeny, akkor mondhat bármit, nincs önbizalma.


Először is le kéne szokni a birtoklásvágyról, mert az ember nem egy tárgy amit bárki birtokolhat.

Még ha gyereke is van valakitől, akkor is egy önálló személy.


A feleségnek pszichológushoz kéne mennie vagy valamilyen párterápiára, mert a beteges féltékenykedés előbb-utóbb megöli a kapcsolatot.

2016. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De van önbizalma ezt biztos,nagyon csinos és sokan szóvá is teszik neki...Mégis a férjéből nézi ki,hogy ronda nőkkel kavar,mivel 1x erre volt példa.Egyébként a feleség egy hárpia,üvölt,kötekszik flegma egyik nap,másik nap,mintha egy kisangyal lenne..
2016. máj. 13. 17:36
 4/15 anonim ***** válasza:

A féltékenység nem önbizalom hiányból, hanem bizonytalanságból táplálkozik. Lehet szép, lehet csinos, de bizonytalan. Nem vagyok elég jó, nem tudom megtartani a férjemet, stb.

Legyőzni nem lehet, ha valóban beteges, azaz eléri a kórosat, akkor orvosi probléma.

2016. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pszichiáter kell?
2016. máj. 13. 17:42
 6/15 anonim ***** válasza:
Pszichológus, vagy pszichiáter. De ez csak akkor működik, ha ő maga is belátja, hogy nem egészséges a viselkedése, és ő maga is motivált a terápiára.
2016. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze a férj tökéletes..ebben biztos vagyok. :D
2016. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyébként egy gyerek után próbáljon már meg nem féltékenykedni, nem?

Biztos ő ül otthon a gyerekkel, ő nevelte, ő volt vele többet, nem a férj.

Lehet a férjnek kellene többet törődni vele, jobban mellette állnia.

Abban is biztos vagyok, ha ordibálás és veszekedés van, akkor a nő nem csak úgy a semmiből kezdi.

Azért ezek elég hihetetlen dolgok.

2016. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyszer flörtölt...persze.Eljátszotta a nő bizalmát.

Nem a nő féltékeny,hanem a pasi megbízhatatlan.

Óriási különbség!

2016. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9 Már megint a férfi a hibás. :-) Máskor meg ha a férfi a betegesen a féltékeny, akkor meg azt írod, hogy beteg, önbizalom hiányos, stb. Mindegy, akármi is van a férfi a hibás.


Szerintem azt kellene legelőször eldöntened, hogy jogos-e a féltékenységed. Ami valahol a szeretet jele is lehet. Csak az nem féltékeny, aki nem szeret.

2016. máj. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!