Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Csak sexel kezdödott minden szep es jo volt mig ilyen teren megegyezett a legjobb baratnommel is aki nem tudott rola,h velem volt a pasi,mikor ezt meg tudtam azt mondtam neki,h ezzel velem vege..meg a baratnommel volt de par nap mulva ram irt s azt monda rosszul valasztott,h velem erzi jol magat..az egyutt toltott ido nagyon jo volt s ugy ereztem adnom kene ennek meg egy eselyt,de o mar rendes kapcsolatott szeretett volna. habar azt hittem tul teszem magam rajta,de mar lassan 3 honapja es meg valahogy ugy erzem mindig bant a dolog. A baratnommel nem tartjuk a kapcsoltot azota..de a parom edzo es edzi hetente 3 szor..es az a tudat,hogy egyutt vannak bar tudom,h mar nem volna koztuk semmi ,mert a baratnom is tudomast szerzett rola s tudom,hogy igy mar nem kezdene vele es a parom sem vele,de akkor is zavar.Szerintetek ez az erzes majd elmulik egyszer ?mert igy ugy erzem nincs ertelme,de viazont meg szeretem.. :(

2016. máj. 15. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Leírnám újra a kérdést érthetően.
2016. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
1! Ahhoz előbb meg kellene tanulni írni is.
2016. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Aha koszi,hogy szolsz..es kossz a segitelseget
2016. máj. 15. 10:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenek elött írjuk már le úgy a kérdést, hogy lehessen értelmezni, mert baromira nem tudom, hogy mire kéne válaszolnom...
2016. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hatt,hogy maradjak-e a kapcsolatban vagy sem..
2016. máj. 15. 10:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Jól érzed kérdező, ennek a kérdésnek valóban semmi értelme, mivel NEM LEHET BELŐLE KIHÁMOZNI SEMMIT!!


Ha érdemi válaszokat akarsz kapni, akkor úgy írd meg a kérdést, hogy egy teljesen kívülálló is megértse a helyzetet. Mert ez így csak egy zagyvaság.

2016. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én nagyából értem a kérdést de nem tudok mit hozzá fűzni
2016. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szoval a parom ez elejen csak barat volt extrakkal!De ez alatt az idö alatt ugyan ez lett a legjobb baratnömmel is!Valasztott s a baratnomet valasztotta,gondolom jobb volt az agyban :D nem tudom,de par napra ra megis engem szeretett volna,de mar komoly kapcsolatot akart..s en bele mentem,mert jol ereztem magam vele azt gondoltam,hogy ez a dolog nem fog majd ugy zavarni mint ahogy zavar.Nem tudom ennek ellenere vele maradjak vagy sem..
2016. máj. 15. 11:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Szóval ha jól értem...

Dugott egyszerre téged is meg a barátnőd is. Minek után te kidobtad, valószínűsíthető hogy a másik csaj is- "barátnő"- és most azért mégsem szeretne punci nélkül maradni szóval ajánl neked valami kézzel foghatóbb dolgot...nos...

Nem is tudom most melyik a szánalmasabb...te hogy visszafogadnád és párkapcsolatra lépnél egy ilyen emberrel vagy ő mert ennyire gátlástalan.

Egy biztos.. nekem nem oké kategória ez a barátság extrákkal abszolút de kövezz meg. Szóval szerintem ez az egész úgy el van b....va ahogy van

2016. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vegülis igen,de a baratnöm nem tudott rola,h engem "dug" szoval öt nem hibaztatom olyan teren..es nekem is ez lett volna az elsö ilyen baratsag extrakkal..igen elegge megalazo,h vissza fogadtam,de nem tudom egyszeruen akkor ugy ereztem menni fog..meg megy is csak valahogy eleg gyakran szomorodom el ha bele gondolok mi tortent foleg ,h mindenek ellenere ok talalkoznak az edzesek vegett..
2016. máj. 15. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!