Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt hagyjam vagy maradjak? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt hagyjam vagy maradjak? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Rengeteget veszekszünk a barátnőmmel ( együtt élünk ) , most akarunk masik házba költözni .

Legutóbbi egyik házból a másikba történő pakolás elott éjszakás voltam, nem aludtam csak 1-2 órát majd jöttek a szülei es segítettem .

4-5 nagyobb dobozt cipeltem a kocsiig, ahol az apja várt . Mondtam neki, hogy jo nehezek , szerencse, hogy volt parkoló a közelben .

(Ezt csak azert írtam, hogy a vége érthető legyen)

tegnap este felhívott a párom, szüleimnél voltam, hogy jöjjek hamarabb haza, mert hiányzom neki. Hazajöttem a következő vonattal (100km) a családot otthagyva . Ma reggel felkeltünk, csinálni akartam reggelit . Az olajos serpenyőt a fürdőkádban akartam kimosni, mivel a csap túl pici . Elkezd velem üvölteni, hogy semmibe veszem a munkáját, stb stb . Oké igaza van valahol, nem is vitatkoztam .

Félóra múlva oda akartam menni hozzá, de eltolt, ujra üvöltözött velem . Ekkor kifakadtam kicsit , mondtam neki, hogy az előzőekben leírt pakolas során ugy beszélt velem mint egy senkivel, nem fogom eltűrni elegem van belőle .

Erre közölte, hogy ,, szerintem hagyjuk hogy apám is mit mondott rólad "

Ekkor elmondta, hogy az apja fikazott, hogy milyen gyenge vagyok, meg hogy nem tudok lepakolni 5 dobozt .

Átöltöztem, el akartam jönni , erre elkezd ütni, ököllel, meg csapkodni, hogy tönkreteszem lelkileg, meg hogy ma vizsgázik, miert akarom, hogy megbukjon ..


Elment, majd néztem vonatot haza, a kulcsot levettem a kulccsomorol , ekkor felhív, hogy ne haragudjak amiért ugy beszélt velem, meg amiért utogetett, ezek után csináljak amit akarok ..


2016. ápr. 25. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd nagyon durván stresszes és hisztis, de mivel te ismered, nem én, így nem tudom eldönteni, hogy a vizsgája miatt van ez, vagy alapjáraton egy kibírhatatlan hárpia.
2016. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
És itt a sztori vége. Ebből a kapcsolatból normális viszony soha nem lesz.
2016. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mióta ossze költöztünk ilyen . Valamire mindig fogja . altalaban nem ugy, hogy bocsi de stresszes vagyok mert a vizsgák meg a munka meg a stb . Hanem : ,, megint tudod, hogy mennyi dolgom van és most veszekszel "
2016. ápr. 25. 11:01
 4/15 A kérdező kommentje:
Megvárom aztán közlöm vele , hogy nekem ez nem kell ..
2016. ápr. 25. 11:01
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu, akkor nagy a baj, mert még mindig együtt vagy vele....ha lenne eszed akkor már rég nem. De te/ti dolgotok.
2016. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu . Nem érdekem hazudni.. Amiért együtt vagyok vele az az, hogy akárhányszor akartam eljönni, mindig ígérgetés, hogy megváltozik, vagy pedig lelki manipuláció, hogy oké akkor legyen szép napod, remélem örülsz, hogy Elrontottad ezt azt amazt
2016. ápr. 25. 11:07
 7/15 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, ezt nem érdemes folytatni.

Csak magával törődik, téged meg semmibe vesz, és nincs meg az a tisztelet, ami egy ép párkapcsolatban kölcsönösen jelen van.

Egyszer-kétszer el lehet nézni, mindenkinek lehet rossz napja, de az, hogy folyamatosan - képletesen és szó szerint is - te vagy a boxzsákja, az nem kapcsolat.

2016. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Már rég el kellett volna hagynod.

Jöjjön csak össze egy rakodómunkással, annak a torz értékrendű apuci is majd örülni fog, csak ne csodálkozzanak, ha néha majd visszaüt a csajnak.

Fog ő még sírni utánad, te viszont olyan barátnőt érdemelsz, aki értékel, és büszke rá, hogy veled lehet.

2016. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Teljesen ugyanazt gondoljátok, mint amit Enis .

Többször megkaptam azt is, hogy velem nem lehet tervezni, mert ő gyereket akar és nekem nincs félretett pénzem . (160-170 a keresetem) neki az apukája es a testvére is fejleszti magát, mert mindig a többre akarnak menni. Az apukája keres 300-400 ezret ( kamionos külföldön ) es hogy ugy érzi velem nem lehet tervezni . Viszont az anyjaek pénzéből el, plusz 20 ezerért diák munkát válal (22 évesen) .

2016. ápr. 25. 11:32
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, 24 éves, 22 éves koromban sem kértem semmi pénzt otthonról, inkább egyetem mellett dolgoztam. Az nem baj, ha támogatják otthonról, de ha még így is van pofája téged számonkérni, az nagyon gáz. Ő mire akar alapozni meg tervezni 22 évesen, diákmunka mellett? Egy vicc az egész csaj...

Mellesleg SOHA nem beszélnék így a párommal, és nem ütögetném.

Amit ez a lány csinál az érzelmi zsarolás, meg tipikus hiszti. Ez nem jó és nem egészséges kapcsolat, ne hagyd magad átverni és kihasználni sem.

2016. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!