Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon kiborultam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon kiborultam, soha nem éreztem magam ennyire megalázva?

Figyelt kérdés

Párom 2 éve külföldön dolgozik, szoktunk skypon is beszélgetni.

Ez történt pénteken is, amikor a két fiú, mert barátnőm párja is kinn van, főztek, ittak, mint kiderült nem ketten.

Ahogy skypoztunk hallottam egy nő hangját, és a szálláson egy nő lakik akire nem vagyok féltékeny.

Kérdeztem a páromat hogy ki az a nő...nézett hülyének hogy mit képzelődök, nincs ott nő.

Miért nem hiszek neki?

Mondtam neki hogy elhiszem ha kiviszi a konyhába a telefont és megmutatja hogy nincs ott senki,nem tette, mondtam neki hogy akkor kénytelen leszek szakítani. Nem érdekelte, sőt mondta hogy legyen vége ha nem hiszek neki.

Felváltva szaladgált ki a két fiú, a szobából, meg néha a párom lenémította hogy ne halljak semmit.

Csak beszéltünk, kérleltem, barátnőm is már ki volt, miért nem mondják meg ha van ott más is. Erre az ő pasija mondta amit én is hallottam hogy xy van ott, ez az a férfi akinek a nője kinn van, akit fenn írtam.

Rá egyáltalán nem vagyok féltékeny, és engem az zavart hogy hazudott, amit azért tett mert ő nem akart gondot, miközben már kezdtem elhinni hogy beképzelem, meg paranoiás vagyok.


Ennyi az én kis történetem.

Tegnap írogatott a párom, de most meg vagyok sértődve, úgy gondolom van is okom, mert belehazudott az arcomba szemrebbenés nélkül, miközben tudta hogy hallom.

Hülyére vett, és megalázott ezzel hogy más előtt lejáratott.

Ő nagyon szeret, meghalna nélkülem, hát nem így vettem észre és nagyon haragszom rá.

Biztos vagyok benne hogy nem vagyok tökéletes ember én sem, de én sosem hazudnék neki és fáj hogy nem mondta el az igazat, mert sokkal többet ártott ezzel magának mintha az igazat elmondta volna.


2016. máj. 15. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem te is tudod a választ.
2016. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát innentől nehéz...


Szerintem nagyon az érzelmeidre figyelj. Oda belülre, hogy ettől a dologtól függetlenül te mit érzel iránta, mennyire erős ez. És kicsit arra, hogy az ő érzelmeiről mit gondolsz.


Mert most durva lesz, amit írok, de ha ti vagytok egymásnak az igaziak, akkor túl lehet menni azon is ha megcsalt. De ha nem, akkor akkor sem biztos, hogy van értelme gyúrni ezt, ha csak egy ilyen idióta füllentés volt. Amibe az is benne lehetett, hogy ivott.

2016. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rohadjon meg, aki hazudik, ha ennyire jelentéktelen dolog, akkor miért kell hazudozni? Fel nem fogom. Bár ez férfi tulajdonság alapvetően. Kerülik a balhét, sumákolnak, hogy elkerüljék a vitákat.
2016. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy férfi tulajdonság én soha nem hazudtam semmi ilyenben.
2016. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Ő nagyon szeret, meghalna nélkülem," - én nem így látom.
2016. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!