Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megalázva érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megalázva érzem magam ti mit tennétek a helyemben? 23/L

Figyelt kérdés

elég hosszú sztori de a lényeget megpróbálom tömören leírni

Volt egy 1 éves kapcsolatom amiben állandóan bántalmaztak fizikailag és lelkileg is. Szerencsére októberben megszakadt a fiúval a kapcsolat nagy nehezen leráztam... az volt az utolsó pont hogy terhesen is vert... ( fogamzásgátló szedése mellett estem teherbe és tudom hogy ez nem indok utálom magam amiért megcsináltattam az abortuszt...) azt is tudom hogy én voltam az ostoba hogy az első pofonnál nem hagytam ott nem sajnáltatni akarom magam... de nem tudok tovább lépni. egyáltalán nem szeretem őt, és boldog vagyok az új barátom mellett viszont nem tudom ezeket elfelejtni nem gondolom úgy hogy megérdemeltem volna, sajnos feljelenteni nem tudom mert könnyű testi sértések voltak és akkor nem mertem lépni... ti mit csinálnátok?:( hogy zárjam le? nem érzem a revansot..


2015. márc. 31. 20:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%
Kit érdekel?Ne rinyálj,hanem szedd össze magad.
2015. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus
2015. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%

én mertem volna lépni, ennyi

gratulálok

2015. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

1#

Te egy rohadt nagy paraszt vagy


Kérdező!

Tanácsot erre nem igazán lehet adni. Idővel majd elhalványulnak a rossz emlékek. Remélem boldog leszel a mostani pároddal :)

2015. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Ő csak két pofont adott, de te abortuszra küldted a gyereked.
2015. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

A 2-es jól mondta, egy szakember segíthet.

4. voltam

2015. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
Miért, rontsa el az életét? Vagy adja intézetbe, hogy még több nyomorult sorsú ember legyen?
2015. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
7%

Anyád a paraszt.

AMikor én írok ki kérdést,hogy csúnya fiúként nem kellek egyetlen lánynak sem,sőt megaláznak,kiröhögnek,mit tegyek ebben a helyzetben,akkor jönnek a "ne rinyálj" jellegű kommentek.Ilyen alapon neki is mehet,elvégre ő még tehet is róla,hogy olyan szerencsétlen volt,hogy nem hagyta el a nyomorult pasiját.Persze aki jóképű meg férfias,annak el lehet nézni mindent,aki meg normális,de csúnya vagy átlagos,azt le kell minél hamarabb koptatni.Egye meg mindenki amit főzött!!

2015. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
összesen több mint 10 esetet tudok felidézni hogy megvert és abban nem csak pofon volt, sajnos az hogy a hajamnál fogva húz végig a földön nem látszódik éssatöbbi. És igen leírtam az abortusszal kapcsolatos véleményemet is.
2015. márc. 31. 20:22
 10/27 A kérdező kommentje:
utolsó nem tudom hogy kerültünk ebbe a témakörbe, de szerintem nem ugyanez a kettő. mi köze ennek a kinézethez? ezeregy fiúismerősöm van akik nem 10/10-esek mégis van barátnőjük.
2015. márc. 31. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!