Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy "nevelnéd" meg a játszmáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "nevelnéd" meg a játszmázó párodat?

Figyelt kérdés

Pontosabban a volt párodat...

A volt párom sokszor keres, amikor épp olyanja van, és unatkozik. Nem nagyon tud találni magának senkit, különböző okok miatt.

Én se keresek, mert még szeretem.

Néha megkeres, olyankor lelkes leszek, aztán eltűnik. Ha keresem, nem tudom elérni, ha írok neki, nem válaszol, stb.

De ha huzamosabb ideig nem keresem, akkor felhív, elhív hozzájuk, teljesen odáig van. Egy rövid ideig.

Én meg már kissé belefáradtam ebbe.


2016. máj. 15. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor te miért játszmázol? Azért akarod megleckéztetni, amit te magad is elkövetsz? Ha belefáradtál, hagyd abba.
2016. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mit követek el?

Ő csalt meg anno, bocsánatot se kért, én meg se sértődtem ezen, nem kerestem azóta se senkit.

Huzamosabb ideig azért nem keresem, mert próbálnám elfelejteni, ha nem keresne meg néha, az életben nem keresném már.

És ez így megy már hosszú ideje.

Ha megkeres, örülök neki, és minden a régi, egy kis ideig, de aztán eltűnik...

2016. máj. 15. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Buta vagy, nagyon. Akkor keres, amikor unatkozik, csak azért, mert tudja, hogy te rögtön ugrasz. Kihasznál magyarul, kihasználja azt, hogy te ilyen hülye vagy. Nem bántani akarlak, de nehogy már még te tegyél neki szívességet azzal, hogy állandóan elérhető vagy, amikor neki kedve szottyan... Megcsalt téged, megalázott, és azóta pedig te vagy, aki folyamatosan megalázod saját magadat. Legyen már egy kis büszkeséged, és lépj tovább! Ő nem akar tőled semmit, csak játszadozik, amikor épp nincs a képben más! Mégis mit szeretsz egy ilyen féregben, mocsokban? Mitől vagy belé szerelmes?
2016. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, látom te is akkor vagy boldog, ha sértegethetsz itt bárkit is. Ettől vagy boldog?

Kíváncsi lennék, vajon szemtől szemben is ugyanígy menne ez...?

42/F

2016. máj. 15. 18:30
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy kösz a tippet, ilyesmit szerettem volna hallani, csak kicsit finomabb előadásban.
2016. máj. 15. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért 42 évesen ne törd már ezen a fejed... tudod, hogy csak unaloműző vagy - ebből nem lesz semmi. Ne menj át hozzá,ha hív, és ne keresd, se sűrűn, se ritkán. VÉGE.

(60F)

2016. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert akkora lúzer vagy, hogy rögtön ugrasz. Ennyi, ő jól elvan, mikor épp nincs jobb, akkor te is megfelelsz neki.


Válts számot, cserélj ímél címet, és kész! Ne alázd már meg magad, hogy pincsizel neki!


És igen, ezt ÍGY, EZEKKEL a szavakkal mondtam volna a szemedbe, mert minek finomkodjak?


Velem a barátnőm csinálta uezt, les.z.rt, de mikor kellett NEKI valami, rögtön hívott, aztán utána megint rám se bagózott. Kb. fél év után megszakítottam vele minden kapcsolatot, és sokkal nyugodtabb vagyok, ő meg játsszogasson mással, ha erre izgul.

2016. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!