Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor lehet biztosra tudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet biztosra tudni, hogy most már tényleg véget kell vetni a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

egy kapcsolatban előfordul(hat)nak nézeteltérések, viták. mélyebb pontok is a viták miatt.

de amíg a két fél szereti egymást, és megtudja beszélni, megoldani,és van afelé is akarás,hogy működjön a dolog, addig miért kéne különválni?

az én kapcsolatomban is volt, egy mélyebb pont, nagyon nem bírtam már úgy,ahogy zajlottak a dolgok.

ilyenkor rögtön miért tanácsolják az a barátnők,emberek,hogy dobd ki?

aztán hülyének nézne,hogy még benne vagy,egy olyanban, ami épp nem tökéletes.


ti tapasztaltatok már ilyet?


2016. máj. 15. 21:00
 1/6 Noren1989 ***** válasza:

Amikor már semmi jó nem jut eszedbe, mikor a másikra nézel.

26/F

2016. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor már megmérgezitek egymás mindennapjait (vagy ha gyerek is van és nem tudjátok biztosítani a neveléshez a nyugodt légkört), és nem akartok energiát fektetni abba, hogy megoldjátok, akkor már nincs értelme folytatni. Amíg van erő és akarat megújulni, javítani, és ebbe egyikőtök sem rokkan bele, addig nincs gond. Van, amikor a kívülállók nem látnak bele, de van, amikor pont ők világítanak rá valamire, amit ti nem vesztek észre. Nem tudom, hogy ti most éppen miben vagytok érintettek.
2016. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a kívülállók leginkább csak a rosszat látják/látták. mikor pl elmentem nélküle a barátokkal este,és jeleneteket rendezett telefonon.

ez többszöri beszélgetést igényelt, de változott.ilyenek.

de a kis hétköznapjainkba, vagy mikor jó a kapcsolatunk abba meg nem látnak bele.

2016. máj. 15. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint írtam, én nem ismerem a helyzeteteket, sem a kapcsolatodat, sem a haverjaidat. Te nálam sokkal jobban meg tudod ítélni, mennyire kell adnod a szavukra a saját kapcsolatodat tekintve. Azért akárhogy is, mindig mérlegelj, ha döntesz. :-)
2016. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos az embernek egyszer be kell látnia, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni.. Persze "mindent" meg kell próbálni, de érzi azt az ember úgy is, mikor feladja az egészet.. Soha ne hallgass másokra, mert ezt csak a saját bőrödön tanulod meg. Fel a fejjel :)

Azért tanácsolják, mert a mai emberek többsége sajnos ilyen, ha valami nehézség van inkább egyből dobbantsunk mert az könnyebb mint valamivel szembe nézni ami tudva tudván nehéz..

2016. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy mindenki a saját tapasztalataira építi a véleményét. Aki jobban megégette magát, az lehet, hogy gyorsabban továbblép az első intő jeleknél, mint akinek pozitívabbak az élményei (beleértve azt is, amiben felnőttünk). Szóval akad, amikor az emberek nem értik, miért nem próbálkoztál megoldással, de ez is lehet nagyon is indokolt, aztán van, aki még akkor is benne ragad egy kapcsolatban, amikor már a gyerekei is szenvednek tőle.
2016. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!