Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző lennék? Nem tudom mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző lennék? Nem tudom mi a helyes

Figyelt kérdés

én 27 eves lany vagyok, parommal ket eve egyutt vagyunk, o 37 eves. Minden jo, kiveve azt, hogy o minden hetvegen haverokkal akar lenni, bulizni. Hetkoznap mindig egyutt vagyunk. En viszont mar nagyon unom ezt, nem akarok sokaig maradni semmilyen buliban, nincs mar ra igenyem. Ezert sok a veszekedes. Probalok kompromisszumra jutni, hogy akkor legyen ugy, hogy egyik heten az van amit en szeretnek, masikon amit o. Ha sokaig szeretne lenni egy buliban akkor szol es nem

Megyek. De ha elmegyek akkor jojjon velem haza, ha nekem eleg. Havonta van ebbol vita, siras. Mert egy ket hetig betartja, aztan egyszeruen elfelejti. Es persze en ezen kiakadok, hogy miert fontosabb neki az hogy meg Ket harom orat ott lehessen, mikor en faradt vagyok es nincs kedvem. Es allandoan azt mondja hogy o alig tud a barataival lenni, neki mennyire jo veluk. Mikor minden heten csinalunk valamit, muszaj talalkozni veluk. Onzo vagyok eZekert a dolgokert?


2016. máj. 16. 09:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha valaki 37 évesen minden hétvégén megy bulizni a haverokkal, az elég gyerekes.
2016. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
27%

Ha téged ennyire rühel a bulizás, akkor ne menj vele, ha meg elmész, a saját felelősséget hisz nem kényszerít hogy vele menjél, akkor maradj addig amíg ő szeretne, vagy menj haza egyedül, ha már nem érzed jól magad.


Szerintem igen, önzőség, hisz egész héten veled van, hagyj legyen már a hétvégén az, hogy a haverokkal van együtt. Szerintem neked nem is kéne elmenni ilyenkor, mert amint látod úgyis csak balhé van belőle.


Nem kell ide az, hogy egyik héten így, másikon úgy, ha te nem akarsz sokáig lenni ott, akkor egyszerűen ne menj el!


Te miért nem mész el a haverjaiddal valahova? Nincsenek barátnőid?

2016. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem feltetlenul buli, de kocsmazas, ivas, rohoges, ide oda maszkalas az ejszakaban.
2016. máj. 16. 10:08
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem fogok ejjel hazajonni egyedul. Vannak nekem is baratnoim, csak barmennyire hihetetlen, nekik gyerekuk van vagy pasijuk es nem jarnak minden heten inni meg bulizni.
2016. máj. 16. 10:10
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Hár azért 37 évesen már nem itt illene tartani,hogy minden hétvégèn ez a program...
2016. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
36%

Emberek, mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, nincs ilyen, hogy gyerekes, meg illik, ne ítéljük el a másikat anélkül, hogy megismernénk.

Ha neki ez jó, akkor oké. A kérdező, meg vele van, ha meg neki nem tetszik ez az életvitele, akkor lehet tovább lépni, ha nem tudnak közös nevezőre jutni.


Nem kell ezt túl komplikálni.

2016. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

37 évesen ha neki minden hétvégén ez a program akkor komolyan el kellene gondolkodnod azon,hogy mit keresel mellete...

Mint irtad te már nem vágysz erre és ha úgy alakul ,hogy gyereketek lesz?

Terhesen otthon leszel vagy majd a gyerekel míg ő megy kocsmázni,vedelni a haverjaival?

Gondolkodj..

2016. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán nőt még fel. Nem hiszem, hogy hosszútávon komoly kapcsolat lehet ebből.

Én elhagynám.

2016. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Hogy keresek én már nagyon régóta egy olyan lány mint amilyen te vagy.Hasonló korú vagyok mint a barátod csak a hibái nélkül.:)
2016. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Jézus Mária! Bulizás minden hétvégén, haverok. :-) 26 éves vagyok, be is golyóznék, ha ennyit kéne buliznom. Igazad van, 27 körül már nem igényli egy nő a rendszeres bulizást. Én egy 38 évessel ismerkedem, nála az a buli, hogy a régi ismerôsei átmennek hozzá néha kerti sütögetésre, a kertvárosba, vagy ő megy hozzájuk és ez az én igényeimet is kielégíti. Vagy biciklizik, kirándul.Ezen kívül egy bizalmas barátja van, akivel telefonon beszélnek sokat, sose buliznak, már a gyerekvállaláson töri a fejét.

Nem vagy önző, csak ez így nem fog működni.

2016. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!