Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Anyám kapcsolatai.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Anyám kapcsolatai.

Figyelt kérdés

Két csávó van, akik között "ugrál"... Ezzel nem is lenne gondom, de már idegesítő... Jelöljük az egyiket J-vel, a másikat A-val.

Szóval összejön a J-vel, ideköltözik, együtt vannak két napig, anyám bejön, majd felteszi a kérdést... "Szerinted jó ez a kapcsolat?" Erre már 50x válaszoltam.. Nem.. Kitalál valamit, amivel beleköthet a csávóba, elküldi.. Aztán visszajön... Aztán megint elmegy, aztán megint visszamegy... Most szakítottak kicsit hosszabb távra, A újra visszaszállt anyámra... Szintén elhúzta anyám agyát, tegnap azt mondta még, hogy nem fognak összejönni, ma már nem tudja... -,-" Elegem van már ebből... Mit tegyek???


2016. máj. 16. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem kéne ebbe beleszolnod.

Feltételezem Édesanyád felnőt nő.

2016. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, én sem szólnék bele, de annyira idegesítő tud lenni, hogy minden héten másik f* szit kerülgetek a konyhába, meg jön véleményt kérni anyum, hogy szerintem is sz* r-e a kapcsolat, meg minden f*zs...
2016. máj. 16. 16:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos sokat nem tehetsz. Megmondhatod neki a véleményed, hogy semmi értelme két hetente másik pasit beköltöztetni magához, inkább várjon, amíg valóban komoly és jó kapcsolata lesz, de ha nem fogadja meg a tanácsot, akkor nem tehetsz mást. Cserébe ha betöltötted a 18-at és siekrül munkába állnod, elköltözhetsz tőle.
2016. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem fogadja meg... Átmentem hozzá, megmondtam neki, megkértem szépen... Erre ez volt a válasza, hogy

"Ne éld az életem.." Erre hogy mondjam meg neki, hogy ameddig én itthon vagyok ne jöjjön össze vele?

2016. máj. 16. 16:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Sehogy, költözz el.
2016. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
14 évesen? :/
2016. máj. 16. 17:02
 7/13 anonim válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy neked ez így nem jó, hogy inkább várjon egy komoly kapcsolatra, hiszen a fia vagy, jogod van békében élni.
2016. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ez baromi kellemetlen lehet. Legalább elrettentő példának jó lesz, hogy te ne így csináld a jövőben. Ciki az is, hogy felnőtt nő létére a 14 éves gyerekétől vár párkapcsolati tanácsadást. Nagyon éretlen személyiségre utal. Apukáddal mi a helyzet?
2016. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Apukám távol "él" tőlünk. Nem tartjuk a kapcsolatot.
2016. máj. 16. 17:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Nincs más megoldás, újból és újból beszélned kell anyuddal, hogy ne csinálja ezt, mert neked kellemetlen és legyen rád is tekintettel.

A fia vagy, nem valami lakótárs...

2016. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!