Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mer felvállalni?

Figyelt kérdés
a gond az h a pasim nem mutat be a barátainak,és az én barátaimmal sem leeht közös programunk,mert nem szereti,és nem jön el,vagy igen,de akkoris nagyon kelletlenül..ezt én így nem akarom,de hiába próbálom vele megbeszélni,meghallgat de nem reagál soha semmit...nem akar előttük felválalni?vagy mi a gond?
2007. nov. 13. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
hát ha jobban belegondolsz sok más ok nem álhat a hátérbe mond meg neki h te igy nem akarod ezt folytatni és ha szeret akkor ugyis meg foja becélni veled ha meg nem akkor hagyd a picsába mert szégyell sok sikert
2007. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak erről lehet szó. Vagy esetleg van valami titka előtted, amivel, ha megjelennél vele a haverjai előtt, lebuktatnád őt. Nekem egyből az jutott eszembe, hogy esetleg van más barátnője. De ez így nem valami jó kapcsolat. A párkapcsolat arról szól, hogy felvállalom a másikat a családom és a barátaim előtt is.
2007. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
huh, jo kis porbléma...tudod nekem is van barátom, és valahogy nem vagyok kiváncsi a haverjaira. De mégis ismerem őket, és nem is olyan rossz velük is jóba lenni. Beszélj a barátoddal, de ha ő nem olyan küzdő szellemű, akkor ne várj sokat tőle...sok sikert..puszi
2007. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben a kérdésben optimista vagyok.Lehet hogy rendesen bunkók a haverjai és csak félt.Igaz ez nem válasz arra hogy a te barátaiddal miért nem lehet közös programot szervezni.

Nekem volt egy pasim annó,igaz,ismertem a barátait régóta, de nekem csak hátrányom származott belőle, mert a haverok barátnőivel barátnők voltunk, és hát a csajok elég hisztisek voltak és nem engedték el a barátjukat külön bulizni.Én elengedtem és mégis folyton hazudott, mert attól féltek hogy elmondom a csajoknak.Előttem persze midig lebuktak.Ráment a kapcsolat....

sz.val nem tudom mióta vagytok együtt, de ha friss a kapcsi akkor egy kis várakozást megér...Szerintem ha a szüleinek bemutat, akkor már felválal, és nem ez a probléma.Ha meg a haverok a fontosabbak jobb ha mielőbb lelépsz, mert annak soha nincs jó vége és csak az idődet pazarlod... Sok sikert v. kitartást!!!

2007. nov. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg bátran, hogy miért nem? Sok oka lehet. Mond el neki hogy te másképp szeretnéd, mert így nem jó neked. Ha őszinte, megmondja, és ragál valamit. Ha nem változik semmi, válts.
2007. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!