Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámehet egy kapcsolat arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámehet egy kapcsolat arra ha rosszba vagyok a barátnőm szüleivel?

Figyelt kérdés

F29

Szeretem a barátnőmet, de mar nem bírom elviselni hogy a barátnőm szülei "léhúzzák" barátnőmet L25.

Ő külföldön dolgozik és ezért ők azt hiszik milliomos...

Pl felvetettek vele régen kölcsönt, aztán most vissza kell fizetni és ők nem tudjak szöveggel lerázzák, pedig dolgoznak... És azt látom hogy nem is próbálnak segíteni csak mindig ő segítsen anyagilag, ha ellent mond ő a rossz, elzavarják otthonról...

Én ezt már mondtam barátnőmnek de ő azzal jön hogy ők a családja nem tud mit tenni.

Nekem viszont rossz ezt látni, nem merek így tervezni mi hogy legyen, esetleg később gyerekvállalás..

Nem tudom mi tévő legyek....



2016. máj. 18. 00:00
 1/2 RRR ***** válasza:

nem nagyon tudsz mit

neki kell rájönnie az igazságra

ha egybebútoroztok egy külön lakásba,akkor lesz változás nála

2016. máj. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos rámehet igen. Gondolj bele, ha lesznek gyerekeitek ők lesznek a nagyszülők, egyszerűen nem lehet őket kizárni az életetekből, úgy hogy mindenképpen rendezni kell a problémát.
2016. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!