Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom pár hónapja feszült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom pár hónapja feszült, ingerült és kb minden rossz amit mondok neki, vajon szakítás lesz?

Figyelt kérdés
3éve egyutt vagyunk, tini szerelemként indult illetve ő 17volt és 20mikor összejöttünk(nem olyan mint a kortársai) egészen mostanáig jó volt minden , ő 20éves lett és azóta mint aki meghülyült.. jött hogy ő nagyobb teret akar, többet akar a barataival is lenni, ne menjek a családi bulikra mert 1emberrel rosszba vagyok es hogy biztos rosszul erzem majd miatta magam (sose ereznem) barmit mondok tamadasnak veszi es veszekszik, teljesen bezarkozik es ugy erzem kitaszit az eletebol en mar nem birok ennyit engedni es turni mint amiket az idegbetegsege es a feszultsege miatt okoz es elrontja a hangukatomat mar semmi se olyan mint regen mar nem "mi" van hanem szinte csak ő. Jart mar valaki hasonlo cipoben hogy tudna tanacsot adni?

2016. máj. 15. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szinte biztos.
2016. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz. Kicsi volt még, amikor összejöttetek, most élni akar. Sovány vigasz, de a következő majd jobb lesz.
2016. máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De hogy lehet az hogy ennyire kiforduljon egy tiszta lelkű ember magából? Most rá se ismerek szinte már gyűlölöm amiket mond és tesz meg hogy őt ennyire hajtja a szabadság
2016. máj. 15. 23:44
 4/9 Fish1 ***** válasza:

Érdemes lenne tudni, hogy mi váltotta ki belőle ezt a viselkedést, mert oka mindennek van.

Elmondtad már ezeket neki veszekedés nélkül? Ez lenne a következő lépés. De ezt se mindegy, hogy mondod. Pl. ne arra fektesd a hangsúlyt, hogy ő mit csinál rosszul, hanem arra, hogy ez neked milyen érzést okoz.

2016. máj. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Fiatal még, nem élte ki magát, és most lépett abba a korba, amikor a saját feje után akar menni, megtapasztalni új dolgokat, megismerni új embereket. Ez sajnos ilyen, nem lehet elvárni senkitől, hogy 17 éves korától egészen élete végéig csak 1 emberrel éljen együtt.

Ilyenkor szokták elkövetni a társak azt a hibát, hogy egyfolytában ráakaszkodnak, és kérdezgetik, hogy mi a baj, miért változtál meg, stb. Ezzel még jobban kiakasztják, és még jobban távolodnak egymástól.

Sajnos ő már eldöntötte, hogy mit szeretne, és ebben nem te vagy az első helyen. A "több teret akarok" kijelentés a "tartsunk szünetet" előszele. Jobb ha felkészülsz. Próbálj meg érettebb korosztállyal ismerkedni, ha komoly kapcsolatot szeretnél, jobban jársz.


30F

2016. máj. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mar kerdeztem tole minden vita nelkul , akkor megbeszeljuk de ra 1orara megint feszult


Hat pedig en aztgittem hogy ő lesz az igazi:( de sajnos nem mert neki uj elet kell ahogy latom de azt nem ertem miert nem mondja meg? Miert mondha hogy en kellek az eletebe holott ez csak 1-2bujasig tart utana ugyanolyan elviselhetetlen.. sajnos teny h fiatalabb tolem es ez igy nem jo

2016. máj. 16. 11:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Éretlen.... nincs "kiélés" - elcseszett élet van csak.

A "legjobb úton" halad a felé.

Mivel gyerek-agyú, sohasem meri majd kimondani, hogy vége. azért hisztizik, hogy küld el, vagy adj neki egy frászt, mint anyukája szokta.

Szerintem ne szenvedj vele sokáig.

2016. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"de sajnos nem mert neki uj elet kell ahogy latom de azt nem ertem miert nem mondja meg? Miert mondha hogy en kellek az eletebe holott ez csak 1-2bujasig tart utana ugyanolyan elviselhetetlen.. sajnos teny h fiatalabb tolem es ez igy nem jo"


Szerintem ne sokáig habozz és add ki az útját!

2016. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretném már rég kidobtam volna .. nem is tudom mire várok miért várok arra hogy a következő perctől a régi lesz
2016. máj. 16. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!