Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hülye, vagy okkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, vagy okkal esik rosszul?

Figyelt kérdés
A párommal egy buliban ismerkedtünk meg, ezután elkezdtünk beszélgetni, ismerkedni és megbeszéltük, hogy akkor egy buliban találkozunk. Nap közben meg is beszéltük, hogy akkor ott leszünk mindketten. Erre amíg én nem értem oda egy sráccal bulizott, volt két szájra puszi.(tudom, hogy ez nem nagy dolog, de azt hittem, hogy vár rám) Amikor odaértem, kavartunk, majd folytattuk a rendes ismerkedést és a sokadik randi után újra csók, összejöttünk. Ennek már közel 10 hónapja. Mesélt ő már arról, hogy volt valami gyerek még a megismerkedésünk napján a buliban, akivel dumáltak pár szót. Kérdeztem, hogy na és, volt valami?(csak érdeklődtem, nekem is van előéletem, nem zavart volna egyáltalán) Ő tagadta. Erre tegnap kiderült, hogy voltak ugye a szájra puszik, továbbá ez nem a megismerkedésünk napján, hanem a megbeszélt együtt bulizás napján történt, szóval szemrebbenés nélkül hazudott nekem 10 hónapon keresztül. Én mindig is sejtettem, hogy valamit nem mond el. Eléggé megalázva érzem magam, hogy azzal a gyerekkel ott találkozott, beszélgetés nélkül hagyta neki, hogy a közelébe férkőzzön, miközben én már egy hete beszélgettem vele és így történt meg az, ami köztünk volt.(Miközben ő már a megismerkedésünk előtt is 10/10-es csávónak tartott, soha nem is hitte, hogy én szóba állnék vele. Nagyon örült annak, hogy beszélgetünk, így végképp nem értem, hogy miért nem volt képes megvárni, hogy odaérjek.)
2016. máj. 18. 07:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lényegében akkor még nem voltatok senkik egymásnak. Ettől függetlenül én sem díjaznám ezt ahogy a csaj is tudja hogy hülyeséget csinált különben nem tagadta volna le korábban.

Fogalmazzunk úgy hogy értem mi a gondod és elméletben jogosnak tartom ugyanakkor a barátnődet is megértem. Úgy gondolta még szabad és valószínűleg úgy gondolta az ismerkedésetekből úgysem lesz semmi. Bár azt nem egészen értem mit is csinált a csaj pontosan.

Azt kell eldöntened hogy zavar e annyira hogy elrontsa a kapcsolatodat. Megrendült-e a bizalmad és ha igen túl tudsz e lépni rajta.

2016. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel te csak dumcsiztál vele, ezért nem vett már komolyan téged, azt hitte, hogy töketlen vagy. Aztán végül mégis csak lett valami. Egyszerűen vágyott a testiségre, és elkezdett egy másik szálat is felépíteni arra az esetre, ha kiderülne, hogy te tényleg olyan béna vagy, hogy még csak le se tudod smárolni.
2016. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

" Erre amíg én nem értem oda egy sráccal bulizott, volt két szájra puszi." - Ezzel azt sugallod, hogy te ezt már tudtad akkor.

"Ő tagadta. Erre tegnap kiderült, hogy voltak ugye a szájra puszik, továbbá ez nem a megismerkedésünk napján, hanem a megbeszélt együtt bulizás napján történt". - Ezt már eddig is tudtad, azt mondtad.

Különben is baromi gyerekek vagytok még (10/10 csávó, szájra puszi, bulis kavarások, na jó :'D), ez meg a felnőtt kapcsolatok.

2016. máj. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Félre értetek, az első buliban nem azért nem kaptam le, mert beszari vagyok, vagy hasonló, szimplán csak összefutottunk véletlen ismerősön keresztül, beszéltünk pár szót, de másnap én elutaztam 1 hétre és közben elkezdtünk ismerkedni. Találkozásra egyáltalán nem volt lehetőségünk, csak azon a következő bulin, így megbeszéltük, hogy együtt leszünk. Ahogy találkoztunk, rögtön meg is csókoltam. A későbbi randikon meg megbeszéltük, hogy a buli jó volt, tetszünk egymásnak, de ismerkedjünk, ne siessük el. Ha a belső is szimpatikus, jön a többi. Engem csak az bánt, hogy erről nem tudott szólni, miközben legelsőnek ő hozta fel. És én teljesen egyértelműen kimutattam a szándékaimat, ő sem tudja, hogy mi is volt a célja.
2016. máj. 18. 09:09
 5/11 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen az első randinak az a buli volt lebeszélve, de ez alatt ne egy rendes szórakozóhelyre gondoljatok, ahol esély sincs a kavargatós, dumálós helyzetre.
2016. máj. 18. 09:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudtad meg, hogy volt puszi közöttük? Ez nem világos.

Amúgy engem is nagyon zavarna. Már az a tény is, hogy ilyet csinált és nem volt képes várni, mikor megbeszéltük hogy jövök. Bizalom rengető. Az, hogy később nem mondta el, meg tagadta érthetőbb. Nem büszke rá és félt, hogy elveszít miatta vagy megrendül a dolog ilyen butaság miatt, ami nem is jelentett számára semmit.

Belegondolok, hogy beszélek egy lánnyal egy helyen, majd egy hétig elutazok, közben beszélgetünk, majd megbeszélnünk egy talit, ahol ez fogad. Én én vagyok, de lett volna ott betonba csavarás.

2016. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Onnan tudtam meg, hogy a mostohatesóm és ő barátnők és a mostohatesóm meg a másik testvérem erről beszéltek, én meg meghallottam. Tulajdonképpen csak én nem tudtam róla. Amúgy köszönöm utolsó válaszoló, legalább te megértetted a problémámat. Tényleg nem nagy dolog a puszi, nem is érdekelne, de ebben a helyzetben szerintem van súlya.
2016. máj. 18. 13:53
 8/11 anonim ***** válasza:
komoly hely lehet ha gyerekeket is beengednek :D
2016. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy honnan jön ez, hogy gyerekek vagyunk. De ha annak is tartasz, te milyen szinten vagy?
2016. máj. 18. 16:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy közben nem is tudtatok találkozni, csak telefon, internet stb. Akkor csak nem bízott benne, hogy tényleg komolyan gondolod és sodródott. Aztán komolyan gondoltad, nem ejtetted át és akkor valószínűleg már bánta, hogy nem maradt nyugton. Ja, bizalomból bukás.
2016. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!