Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hülye, vagy okkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, vagy okkal esik rosszul?

Figyelt kérdés
A párommal egy buliban ismerkedtünk meg, ezután elkezdtünk beszélgetni, ismerkedni és megbeszéltük, hogy akkor egy buliban találkozunk. Nap közben meg is beszéltük, hogy akkor ott leszünk mindketten. Erre amíg én nem értem oda egy sráccal bulizott, volt két szájra puszi.(tudom, hogy ez nem nagy dolog, de azt hittem, hogy vár rám) Amikor odaértem, kavartunk, majd folytattuk a rendes ismerkedést és a sokadik randi után újra csók, összejöttünk. Ennek már közel 10 hónapja. Mesélt ő már arról, hogy volt valami gyerek még a megismerkedésünk napján a buliban, akivel dumáltak pár szót. Kérdeztem, hogy na és, volt valami?(csak érdeklődtem, nekem is van előéletem, nem zavart volna egyáltalán) Ő tagadta. Erre tegnap kiderült, hogy voltak ugye a szájra puszik, továbbá ez nem a megismerkedésünk napján, hanem a megbeszélt együtt bulizás napján történt, szóval szemrebbenés nélkül hazudott nekem 10 hónapon keresztül. Én mindig is sejtettem, hogy valamit nem mond el. Eléggé megalázva érzem magam, hogy azzal a gyerekkel ott találkozott, beszélgetés nélkül hagyta neki, hogy a közelébe férkőzzön, miközben én már egy hete beszélgettem vele és így történt meg az, ami köztünk volt.(Miközben ő már a megismerkedésünk előtt is 10/10-es csávónak tartott, soha nem is hitte, hogy én szóba állnék vele. Nagyon örült annak, hogy beszélgetünk, így végképp nem értem, hogy miért nem volt képes megvárni, hogy odaérjek.)
2016. máj. 18. 07:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát én amúgy is az érzékenyebb emberek közé tartozok(legalábbis ha ilyen témáról van szó és érintett vagyok). Nagyon próbálkozik azóta a párom, de kicsit úgy érzem, hogy emiatt az apróság miatt elmúltak az eddigi érzelmeim. Lehet csak a sértődöttség beszél belőlem, lehet idővel jobb lesz.
2016. máj. 19. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!