Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem működik az intimitás, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem működik az intimitás, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A páromnak előttem 2 hosszú kapcsolata volt, mindkettőben rendszeres volt a szex, és nagyon jó(elmondása szerint), érezte, hogy ő egy férfi, aki jól teljesít.

Összejött velem. Nem tudja miért, de már az első szexnél is izgult, mondta, hogy ilyen nem volt vele még.

Több alkalom után elkezdte megutálni a szexet, véleménye szerint az óvszer lelankasztja, és mindig hamar elmegy, és nem tud úgy teljesíteni velem, mint régen. Utána elkezdte rám hárítani a dolgokat, hogy nem szexizek, nem csinálok neki semmit.

Majd közölte, hogy mindig izgul, ezért nem kezdeményez nálam, ha meg én kezdeményezek, észre se veszi, de reflexből utasítja el. Sokszor már nem izgatja fel, ha meztelenül lát, vagy fekszem mellette. Feláll neki, és inkább maszturbál, minthogy velem szeretkezne. Csókot se ad nekem, mindig csak szájrapuszit, és közölte, hogy ez nem így van, meg, hogy fura a lehelletem(érdekes, eddig semmi baj nem volt, csak mióta ez van a szexxel). Mostis 5 napig nem találkoztunk, és nem is kíván.

Oké, hogy fél, de ez mégis mi? Mondtam neki, hogy segítek, de véleménye szerint MÁR SEMMI probléma a szexuális életünnkel.

Múltkor megvolt, így nem lehetett szex, és szájjal akartam neki segíteni, mire közölte, hogy NE, mert sokáig tartana most és korán kelünk.


2016. máj. 18. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Elhidegült.

Nem kicsit: nagyon!

Innen nehéz lesz talpra állítani a szexuális kapcsolatotokat.

2016. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%

Hát úgy ahogy az első írja.

De ha tényleg semmit nem csinálsz vele, csak fekszel, akkor mit vártál?

Attól mert megvolt, nincs tiltva a szex.Persze csak ha egyikőtöket sem zavarja.

Valahogy vesd be magad, mert így vége van.Csináljatok olyanokat, amiket eddig nem.Például szexuális segédeszközök is feldobhatják, akár az anális szex, akár egy laza kikötözés.

És próbálkozz!De ne úgy, hogy fekszel mellette.

Egyébként ne csak a hálószobában, ágyban próbálkozzatok, mert helyszínváltoztatással is fel lehetne dobni.

2016. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek ennyi ...
2016. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok egyutt?akkor gyakorlatilag egyetlen jo aktusotok sem volt? Nekem egy ilyen pasim volt,o szerintem tulizgulta a dolgot,volt h kozben is lekonyult,egy ido utan szakitottam vele mert nem akartam h ez rogzuljon nala.Az utanam levo csajt elvette felesegul sejtem h csak nalam nem mukodott neki a dolog.
2016. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Talán azzal is segíthetnétek, ha az óvszert jó messzire elkerülnétek.

Én felnőtt, érett nőként mondom, hogy az óvszer még engem is kicsinál idegileg.Nekünk se működne ilyen jól, ha zokniban mosnánk lábat.

Meg a többi tipp, amit írtam.

#2-es voltam

2016. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

És a kommunikáció sem ártana.

Azért tudtok beszélni, hogy ezt is átdumáljátok.Minden nőnek és férfinek van olyan vágya/vágyai, amiket még nem próbált, de szeretné.

Elmesélek valamit: párom tudta, hogy mennyire izgatna engem egy kötél.Nőnapon elindultunk, látom, hogy leparkol az Obinál.Mondom ugyan mit akar venni este itt.Bementünk, egyenesen a kötelekhez eveztünk.Irtóra beindultam, gondolhatod, még utána mentünk vacsizni.Hát én úgy vártam a hazajövetelt, mint a messiást.

Szóval az ilyen kis huncutságok, apróságok, kommunikációval egybekötve szerintem segítene.

Bár 16 éve élek nemi életet, de nem találkoztam ilyen esettel.Minden férfi a pattanásig felizgatható, csak légy ügyes. :)

2016. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

ŐSzinte leszek, nem csak fekszem. Nekem ő volt az első, és nagyon gátlásos vagyok, de igyekszem. Csináltuk már máshol, fél éve kezdődött el közöttünk a szexuális élet, de...

NEM szereti, ha bárhol puszilgatom, nem izgatja fel, ha simogatom a testét, orálisnál csak a durr-bele dolgot szereti, ha a heréit puszilgatom, azt sem, a lassú kezdeményezést sem.

Mivel csókot nem tudok adni, pedig az felizgatja, az is kilőve.

Még mivel próbálkozzak? Tegnap ledobtam neki magamról a törölközőt, mondtam neki, hogy siessen a fürdéssel, és semmi.

Mondtam neki, hogy fürödhetnénk együtt, semmi.

Fogamzásgátlót meg azért nem akarok szedni, mert azért nem akarok több ezret kidobni, hogy közölje utána, hogy úgyse lesz szex. Elhiszem, hogy zavarja, de amíg nem nyílik meg őszintén, addig nincs értelme.

2016. máj. 18. 16:26
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nos, őt is fellehet, de azokkal, amiket én nem akarok(pl. anális szex).

Mélytorkozást is vár tőlem, és GYAKORLOK, de őt zavarja, hogy nem adok bele mindent(rengeteget próbálom, de még mindig nem megy).

2016. máj. 18. 16:27
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, amit viszont nem akarsz, az szigorúan tilos!Csak olyat tegyél, amire te is vágysz.

Ezek szerint te mindent megpróbálsz, neki van valami kínja.

2016. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Zokniban labat mosni??? Nekem 2 mellmutetem volt mert 2szer probaltam fogamzasgatlot szedni,2 joindulatu daganat.Feladtam.Aki szeretne megkapni,felhuzza.A kerdezo pasija tobbszorosen gazosan viselkedik nem az ovszer az oka.Kerdezo le a kalappal h ennyi mindent megteszel erte raadasul ugy h elso kapcsolatod es ennyiszer visszautasitott.Ha veget er mert veget fog,ne hibaztasd magad,a hiba nem a te keszulekedben van es ezt a kudarcot ne vidd tovabb a kovetkezo kapcsolatodba.
2016. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!