Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy a barátnőm a munkatárasival majdnem hogy csak flörtöl?

Figyelt kérdés
Jóízűen elnevetgél velük, bókolgatnak neki meg udvarolnak és néha van hogy meg simogatják meg ilyenek. Iszonyúan szar érzés mert hagyja és nem szól érte semmit mivel nem akar bunkó lenni a munkatársaival. Mondtam neki hogy hagyja abba és legyen visszautasító mert mi a fontosabb az én boldogságom vagy pár srác hogy rendes legyen velük. Mondta hogy szeret nincs mitől aggódnom ami a kapcsolatunkon meg is látszik és tényleg tudom hogy szeret és csak én kellek neki, de engem akkor is zavar hogy hiába kérem nem tud talpraesettebb lenni és nem meri őket vissza utasítani, olyan érzés mint ha fontosabb lenne tényleg az ő barátságuk az én boldogságomnál:/ szörnyen rosszul esik de nem éri meg és már nem tudom mit tegyek, verjem szájba az összeset??

2016. máj. 18. 21:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*érti*
2016. máj. 18. 21:08
 2/12 A kérdező kommentje:
ja és azt mondta nem flörtöl cska kedvesek és beszélgetnek de én látom és tudom miket és hogyan cisnálnak és tudom mire megy ki náluk a dolog csak a barátnőm nem veszi észre és azt hiszi pusztán kedvesek de nekem ez az egész már iszonyúan kezd fájni és folyton szar kedvem van miatta:/ miért nem hagyja abba ha tényleg én vagyok a fontosabb és nem érdeklik ők ? kértem rá szépen és sokat beszéltünk róla de nem érti meg :/
2016. máj. 18. 21:17
 3/12 A kérdező kommentje:
de mindig meg ígéri és aranyos velem meg direkt figyelmesebb hogy ne aggódjak de ettől függetlenül ugyanez van mindig
2016. máj. 18. 21:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak igyekszik kedves lenni velük, addig nincs miert aggódnod. En is közvetlen típus vagyok, ugyanúgy elnevetgélek férfiakkal is, ettől függetlenül eszembe sem jutna megcsalni a barátomat.
2016. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem igen és néha nem tudom mit higgyek mert egyszer be jön hozzám hajnalba a munkahelyre ajándékokat hoz meg kedveskedik sokmindent tesz értem ahogy én is szintén viszonzom és a dupláját adom mindennek vissza de zavaró ez a helyzet mert most is pl szünetében nem hív fel pedig meg ígérte mert a fiú mkunkatársaival beszélget inkább holott én mindig fel hívom szünetemben :/ nyomulnak rá és még el is poénkodik velük szívesen fogadja a bókokat meg hagyja hogy simogassák és nem érti meg hogy ez engem zavar és inkább nekem okoz rossz rzést mint hogy nekik?? :/
2016. máj. 18. 21:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azta....rég láttam valakit ennyit vinnyogni a semmin.

Majdnem hogy csak flörtöl?..:D Szóval nem is flörtöl, de te nyígsz, mint egy kisbaba. A barátnőd nem a tulajdonod, másokkal is nyugodtan beszélgethet, nevetgélhet, jól érezheti magát, önzőség a részedről, hogy nem hagyod, hogy jól érezze magát a munkatársaival. Valamint az is önzőség a részedről, hogy a saját boldogságod tőle függ, ez tévedés, nem akaszthatsz rá ekkora terhet. A saját boldogságod saját magadon múlik. Ha képes leszel elfogadni, hogy más férfiak viccein is nevet már is boldog tudsz maradni anélkül, hogy neki korlátoznia kellene magát a szeszélyeid miatt.

24L

2016. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Félre értesz nem korlátozom semmiben sem de szerintem minden srác ellenezné ha a barátnőjének fontosabb lenne mások barátsága mint az hogy az ő érzéseit figyelembe vegye és képes legyen érte áldozni ha fontosabb valóban. nincs meg tiltva hogy beszélgessen itt nem ez a baj hanem hogy fogdossák és hagyja meg nyomulnak ezerrel és szintén hagyja mert nem meri elutasítani őket
2016. máj. 18. 21:48
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Sajnalom, de szerintem nem ert felre. Valoban korlatozod ot ezzel. Igazabol egy nagyon komolytalan nagyon keves flort meg egeszseges is, jot tesz az onbizalomnak, de ennyi. Ha nincs benne olyan szandek, akkor hiaba probalkoznak nala, nem fog ellened veteni.

Persze engem sem erintene jol ha simkgatnak a paromat, talan ilyesfele keresed meg lehetne fele. De az hogy masokkal beszel teljesen normalis. Ez nem azert van mert te kevesbe vagy fontos, egyszeruen senkit sem lehet egy beszelgetopartnerre lekorlatozni.

Sot, ha masokkal is beszel nem fog radunni.

Viszont ha ilyen koveteleseid vannak vele szemben, az olyan mintha birtokolni probalnad, es hiaba szeret, ezt nem valoszinu hogy sokaig kepes lesz elviselni.

Becsuld meg a kapcsolatod, bizz a parodban! Legalabbis amig csak ennyi, addig nincs mitol felned.

2016. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
En is folyton flortolok, de a pasimat nem csalnam meg, konkretan eszembe sem jut semmi ilyesmi. Egyszeruen csak jo idotoltes,joleso erzes:-)
2016. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

"és néha van hogy meg simogatják meg ilyenek"


Ez azért érdekelne......

2016. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!