Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom házat vett. Mivel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom házat vett. Mivel van egy 1 év alatti gyermekünk, így nem dolgozok. Én nem akartam megvenni, most anyósomék piszkálnak, adják a feladatokat. Kell nekem bármit is csinálnom?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 10:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros, amit írsz. Nem igazán értem, mit akarsz kérdezni.

Miért és hogyan piszkálnak az anyósék? Miért tudnak ennyire beleszólni abba, amit csináltok?

2016. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Na ezt túl hamar elküldtem. :)

Szóval én nem akartam megvenni, de a párom lepapírozta a dolgokat....

Itthon vagyok a kicsivel. 2 hét után most eljön a tesóm, a mai napot együtt töltjük. Anyósom felhív, hogy rozsdamarózzam le a kerítés vasait. Mondtam neki, hogy leghamarabb holnap, mert ma programom van. Erre kinyomta rám a telefont. "Kell" nekem ilyesmit csinálnom? Szívesen takarítok, festek stb, de nem gondolom, hogy a razsdamarózás az én dologm lenne. Főleg nem parancsra, főleg hogy nem is akartam ezt.

2016. máj. 19. 10:53
 3/18 A kérdező kommentje:
Jah, és azért szólnak bele, mert segítenek. (Én nem kérnék a segítségükből, inkább telne 2x annyi időbe minden...) Megvenni a vasanyagot stb.
2016. máj. 19. 10:55
 4/18 A kérdező kommentje:
Hopp, ez rossz kategóriába is ment. Kész vagyok. :)
2016. máj. 19. 11:00
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miert mentel ferjhez es szultel gyereket egy olyan embernek, aki annyira sem tisztel es vesz tegyed figyelembe, hogy megbeszelje valad a kozos jovotoket, hanem a keresed ellenere is alairja a papirokat?
2016. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Itt már férjhez sem kellett volna menni, de pláne nem szülni. Persze ilyen választ úgysem akarsz hallani, mint soha senki, szóval kb 5-10 év nyomorúságos és bosszús évet jósolok, jó sok vitával és veszekedéssel... Aztán ha meguntad, majd meg tudod válaszolni a saját kérdésedet.
2016. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

5. válaszolónál a pont engem is ez foglalkoztat.


Főleg, hogy ha nélküled intézte akkor jó eséllyel papíron sincs közöd a házhoz. Érdekes hozzáállás egy házasságban...


Egyébként meg, meg lehet mondani anyóspajtásnak, hogy nem a te házad hanem a férjedé.

Ha nem akarsz ennyire szembemenni akkor mondd hogy a rozsdamaró gőze/párája, nem egészséges szoptatós anyukáknak.


de vissza a gyökerekhez (átvitten és szó szerint) , felteszem nem ez az első ilyen húzása a férjednek és családjának....miért is mentél hozzá, meg szültél neki?

2016. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem mentem hozzá...

Alapvetően jó ember. De amióta terhes lettem a fejem felett dönt mindenki. A 'párom', anyósék...

És a tököm ki van...

Vagy történik valami varázsütésre, vagy nem lesz meg az 5-10 "nyomorúságos" évünk.

De akkor ti sem látjátok ezt másképp.

2016. máj. 19. 11:25
 9/18 anonim ***** válasza:

Szülsz neki, az majdnem olyan mintha hozzá mentél volna... Nincs papírmunka, meg procedúra, de egy gyerek az én értékrendemben milliószor fontosabb, mint egy hülye gyűrű és egy papír...

Mennyi ideje ismerted, mire gyereket szültél neki?

Úgy látszik keveset, vagy nem jól sikerült kiismerned...

Azon kívül, hogy a párod rád erőltette a házvételt minden okés szülein kívül? Elég fura az utolsó kommented, majd max szét megyünk megoldom valahogy ha úgy alakul...

2016. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen, megoldom valahogy, ha úgy alakul, mert nem szeretném, ha a gyerekem az állandó feszültségbe nőne bele.

Teljesen mindegy, már, hogy miért szültem gyereket ebbe a kapcsolatba, ezen már nem lehet változtatni. Ezt én is tudom.

2016. máj. 19. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!