Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy ez egy nem könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ez egy nem könnyű kérdés és ismerni kellene a részleteket, de mik azok a nyilvánvaló jelek, amelyekből tudható, hogy egy kapcsolat már nem megmenthető? (36 L)

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt valakivel, hol jobban vagyunk, hol rosszabbul.

2016. máj. 19. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az egyikőtök elhalálozik, akkor nagy valószínűséggel vége lesz. Minden más a részletek függvénye.
2016. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatomból mondom, hogy milyen amikor halott egy kapcsolat.

Már alig kommunikáltok, nem érdeklődtök a másik felől, a szex sem okoz már örömöt, csak úgy megtörténik, nincsenek már közös programok, alig vagy egyáltalán nem gondoltok egymásra napközben, nem veszitek észre egymás baját, nem érzitek egymás között a szikrát, stb.

Ha egyszer egy kapcsolat elindul a leejtőn, akkor az már csak lejjebb jut, kivéve ha mindkét fél tesz érte, de ez általában már nagyon ritkán szokott megtörténni. 23L

2016. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ki miatt hullámzik a kapcsolat? Biztos hogy a párod miatt? Tegyük fel hogy így van. Ha már nem törődik veled úgy ahogy az elején, ha közömbössé vált irányodba, és ezt nem tudod vele megbeszélni, illetve ha beszéltetek a problémákról és annak ellenére nem változik semmi, akkor érdemes elgondolkodni arról, hogy megéri e folytatni a kapcsolatot. Milyen idős a párod? Ebben a korban már nehezebb összecsiszolódni a berögződött szokások és rigolyák miatt.

42/F

2016. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3-es válaszoló fiatal kora ellenére leírta a valóságot.A nagyon nagy igazságot.

(nekem így ért véget gyerekem apjával 8 év után)


Nem mindegy, hogy mi nem működik.

Ha a kommunikációval van baj, többet kell beszélgetni.Ha a szexszel, fel kell dobni.Ha veszekedtek, meg kell beszélni akkor, rögtön.

32/N

2016. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, #2-es írta le jól.
2016. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 36 vagyok, ő 55 éves. Kommunikációs problémáink vannak főleg. Állandó félreértések.
2016. máj. 19. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!