Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól tartok, nagyon le vagyok maradva. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Huszonnégy éves vagyok, párkapcsolatom még nem volt. Régebben még egyáltalán nem hittem benne, hogy kellenék egy valamirevaló nőnek is, aztán mire úgymond "kikupálódtam", és rájöttem, hogy sok értékes, szerethető tulajdonságom van, már úgy érzem, hogy túl "öreg" vagyok ehhez az egészhez. Villanyszerelő vagyok, de nem érzem magaménak ezt a területet. Érdekel az irodalom, színészet, érzelmek, pszichológia, rengeteg minden, ez viszont egyáltalán nem. Ezért nem is tudok benne jó lenni. És akkor jön a másik dolog, ami feszélyez: ugye egy korban hozzám illő nő már elvár egy bizonyos életszínvonalat, egzisztenciát. Én viszont egyelőre nem tudom ezt megteremteni. Nem tudtam még elköltözni, segítenem kell itthon.

Mivel csak ez a szakmunkás végzettségem van, továbbtanulni sem tudnék csak úgy, és, bár eltartani nem kéne, azért tartanék attól, hogy ez kizáró ok sok nőnél. Pláne olyanoknál, akiknek hasonló az érdeklődési köre. Egyszerűen félek, mit szólnának egy huszonnégy éves valakihez, akinek szinte semmi ellenkező nemmel kapcsolatos tapasztalata nincsen; ráadásul "csak egy szakmunkás". Titkolózni, vagy másnak mutatni magam, mint ami vagyok, pedig nem szeretném.



2015. jan. 11. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Olyanokkal kell ismerkedni, akik hozzád hasonló helyzetben vannak
2015. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 CptTomato ***** válasza:
100%
Nem vagy semmiről lemaradva és hacsak nem a 18 és lejebb korosztálynál próbálkozol nem érdekel senkit, mert amúgy sem vagy öreg. A tapasztalatlanság egy dolog de még pozitívum is lehet ...a "szakmunkás" dolog amit említettél meg úgy hülyeség ahogy van.
2015. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

próbálkozz fiatalabb lányoknál. 18-20 évesekkel. azért nem hinném, hogy egy átlagos 19 éves lány már úgy él külön a szüleitől, hogy teljesen önfenntartó. ha egyetemista, akkor annyiból áll a külön élete, hogy társbérletben lakik 2-3 másik lánnyal és a szülei küldik havonta az apanázst. nem hinném, hogy elvárás lenne egy saját kéró, autó és nyaraló feléd.


társkeresőn próbálkozz. ott kapsz visszajelzést, hogy kinek kellenék, milyen típusú nőknek, de mégsem egy fintorgó, megalázó arrébbállást kapsz egy diszkóban. ha nem is azok a nők vannak többségben, azért sok olyan van, akinek számít az, hogy fejben milyen vagy. ha ennyi minden érdekel, akkor értelmes, nyitott srác lehetsz, ez mindenképp előny. és szerintem villanyszerelőként többet keresel, mint egy friss diplomás közalkalmazott :)

2015. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Huszonévesek 80%-a csoró anyjáéknál lakik.

Mégis van csajuk. Ez ne zavarjon.

2015. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az anyagi oldal egy normális kapcsolatban csak másodlagos. Próbálj nyitott lenni, ismerkedni olyan helyeken, ahová a hozzád hasonló érdeklődésű emberek járnak (könyvtár, előadások, kiállítások) és semmiképpen ne mutasd másnak magad, abból soha nem sül semmi jó ki.
2015. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Az én párom 27 éves és még nem tudunk össze költözni, hogy együtt éljünk, mert ő még egyetemre jár.

Ebben a tekintetben szerintem túl szigorú vagy magadhoz.

Nagyon sok korombeli férfinek nincs még se lakás, se semmi. Max ha szülők adnak. Felesleges levárni tőled egzisztenciát ilyen fiatalon.


A nőgondjaidra. Szerintem beiratkozhatsz estire, ott hozzád hasonló nők is vannak, akik megértik ezeket a dolgokat. Ott is kereshetnél nyugodtan magadnak társat. Továbbá a fiatalabb 20 alatti lányoknak elég alacsony az igényük, így ha találsz egy korához érettebb típust, akkor ő is el fog fogadni.

2015. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%

Átérzem a helyzeted, de csak annyit tudok mondani, hogy sohasem késő! Előbb-utóbb bele kell vágnod a fejszédet több fába is, és ne várj 40 éves korodig. 24 évvel még egyáltalán nem vagy lekésve semmiről, sőt, a fiatalabb korosztály, a 17-20 éves lányok valósággal imádják a 25 körüli srácokat.


Egyetlen dologban értek egyet veled, mégpedig az egzisztenciával. Én is úgy tartom, hogy rengeteg számít a nőknél, eleve egy 25-30 közötti sráccal szóba sem állnak, ha a korosztályától egy kicsit le van maradva, mert ugyebár egy 30 éves férfinak legyen saját autója, lakása, nettó 300-at keressen per hó stb.


Szerinted velem szóba állnak a nők? Jelenleg egy nyamvadt lakás törlesztőrészleteit nyögöm, saját autóm egyelőre nincs, és egyelőre nem is lesz egy darabig, amíg ki nem nyögöm a lakáshitelt. Viszont a nőknél szinte már kötelező életviteli kelléknek számít, hiszen ha egy pasasnak nincs kocsija, akkor lőttek a balcsi nyaralásnak, a bécsi koncertnek, a parádsasvári wellness hétvégének, a zakopanei síelésnek stb. Sajnos ennyin múlik, hogy van-e valakinek kocsija vagy nincs.


Egyelőre úgy állok a dologhoz a nőkkel kapcsolatosan, hogy előbb mindenképpen meg akarom magamnak teremteni azt a minimális egzisztenciát, amivel saját magam elégedett vagyok. Ezzel egy időben egyre többet sportolok, mozgok, ügyelek az étrendre, és a testem kezdi felvenni igazi férfias alakját, ám a nőkhöz ez még mindig irtó kevés.

2015. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne a budai elkényesztett kiscsajokhoz visszonyís akiknek már 17 évesen legalább Minit tolnak a seggük alá. Nekik az elvárásaik magasak, de jobb hagyni ezt a kategoriát.

Egy normális 22-24 éves nő nem vár el csodát egy 24 éves pasitól,hissz tudja hogy nem lehet 5-6 év alatt a középiskola után csoda egzisztenciát összehozzni.De ha igen akkor jóval 30 feletti pasikat keresik azok akiknek szép lakás/autó/utazás/sok pénz kell. Tudod: fiatal szép külső/test = a pasi pénzével

Ne keseredj el, én is ennyi idős vagyok csak nő. Nagyon sok akadállyal találkoztam az életemben eddig, tudom milyen nehéz előre jutni saját erőből. Én egy 24 éves férfitől aki nem jómodú családból való nem várnék el lakást/autót/pénzt.

A munkád ne szégyeld akár sokat is kihozhatsz belőle. Sok sikert és ne szomorkodj!

2015. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

"Szerinted velem szóba állnak a nők? Jelenleg egy nyamvadt lakás törlesztőrészleteit nyögöm, saját autóm egyelőre nincs, és egyelőre nem is lesz egy darabig, amíg ki nem nyögöm a lakáshitelt."


Érdekes, hogy én mennyi ilyen férfit ismerek, akinek felesége, barátnője van! Amikor a férjemmel megismerkedtem, ő is pont ebben a helyzetben volt és előttem is mindig akadt barátnője.


Miért van az, hogy annyi férfinek sikerül ugyanebben a helyzetben párt találni, néhánynak meg nem?

Pedig itt most nem is valami kisportolt férfidivatbabákról beszélek.

2015. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem még 28 évesen sem volt párkapcsolatom. Nem is lesz, mivel ronda vagyok. Így lényegében nem érzem arról, hogy lemaradtam volna valamiről. Az én külsőmmel ugyanis lehetetlen barátnőt szerezni.
2015. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!