Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kivagyok. életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kivagyok. életem szerelmével vesztem össze. 33ffi vagyok ő 23éves nő. Talán kiütközik a korkülönbség. Most nagyon magam alatt vaagyok. Sirok mint egy gyerek. én csak annyit kértem h mutassa ki hogy szeret. Mikor mulik már el?

Figyelt kérdés
fontosabb egy jogsi mint én...kerek perec megmondta... :((( nekem nem elég heti 1 találka
2016. máj. 23. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez is olyan, mint a gyász. Gyászold meg. Nem könnyű, kösd le magad. Találkozzál ismerősökkel, haverokkal, barátokkal, találjatok ki programokat. (Ne vedelés legyen!) Ha egyedül vagy, olvass, hallgass zenét, nézzél filmet, a testmozgást is ajánlom. Utána, ha túl vagy rajta (az idő a legjobb orvosság), keress egy életkorban inkább hozzád illő, közelebb lakó nőt, akinek te leszel a fontos, nem a jogsi. De csak akkor ismerkedj másik lánnyal, ha már meggyászoltad a meggyászolnivalót.


33/F

2016. máj. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Ha olyan vagy, mint én, akkor nem mostanában. Nekem 15 és fél éve tart. Abból igazából 12 éve nem is találkoztunk rendesen személyesen, mégsem tudom elfelejteni. Mindennap gondolok rá, és mindennap megnézem, mi történt vele, legalább így interneten. Ő a héten ment férjhez éppen. Még mindig eléggé a hatása alatt vagyok, de azon a napon teljesen kész voltam. Remegett minden porcikám, sírtam én is, és spontán érzelemkitöréseim voltak folyamatosan. Pedig nem is ért váratlanul a dolog, tudtam régóta, mikorra tervezik az esküvőt. Illetve természetesen örülök is nagyon, mert látom rajta, hogy boldog, és ez a legfontosabb. De valami akkor is megváltozott aznap. És az én hangulatom is, azóta semmihez sincs igazán kedvem...


30/F (30/N)

2016. máj. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Legalabb a #2 sztorija riasszon el, ne akarj te is eleted vegeig egyedul lenni.
2016. máj. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg úgy fogalmazott, hogy számára fontosabb egy jogsi mint te, vagy annyi történt, hogy átmenetileg, amíg vezetni tanul, csak heti egy alkalommal tud veled találkozni, és te ezt kevesled, nem tudod elfogadni?
2016. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
hisztizzél még, az biztos megoldja és visszacsábítja
2016. máj. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Bammeg nem hiszem el, hogy felnőtt férfi, hogy képes egy kamasz gyerek agyával élni ... :-P
2016. máj. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Összevesztetek, vagy szakított veled?

A korkülönbségnek ehhez semmi köze.

Nekem se volna elég heti egy találka, főleg, ha másként meg nem mutatja, hogy szeret.

Hát, lehet, hogy már nem szeret.


Addig biztosan nem múlik el, amíg ebben élsz.

2016. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!