Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Márt nem bírom, a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna1970 kérdése:

Márt nem bírom, a férjem hazug, beteg. Segíts, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjem folyamatosan félre lép nem egy nővel hanem kezdi ujra viszont hazudik tagadja csak azokat valja be amin rajta kaptam. Elköltöztettem Őt márt többször de mivel nincsen fix ahol lakhatna sajnálatból vissza fogadtam, most próbálkozik javulni de szerintem kutyából nem lesz szalonna. Márt bele fáradtam válni nem akar és mindig aszt mondja nélkülem nem tud élni?

2016. máj. 24. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A váláshoz elég, ha az egyik fél akarja. Annyit kell tenned, hogy eldöntöd, hogy vége, és következetesen ehhez tartod magad.
2016. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Csapd agyhelyen egy helyesírási szótárral! Meg magadat is, amiért olyan hülye vagy, hogy mindig visszafogadod, aztán meg jön ide a rinyálás.
2016. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Tanulj meg írni, aztán tedd fel újra a kérdést ... De egyébként nem tudom sajnálni azokat, akik szándékosan belelépnek állandóan ugyanabba a szarba ...
2016. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Jaj, ugyan már, mit foglalkozol azzal, mit vakerál a férjed? Mi a francnak fogadtad vissza? Akkor tudott nélküled éllni, amikor a nőcskéit kefélte, most meg amikor nincs hol laknia, hirtelen életeszerelme vagy és próbálkozgat egy kicsit.. Menjen a francba az ilyen, nem kell a beleegyezése ahhoz, hogy elválj tőle.


Ha meg vele maradsz, csak magadra vess ezek után, de kutyából valóban nem lesz szalonna.

2016. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Zárd le vele a kapcsolatodat és ne sajnáld meg, neki csak egy kényelmes megoldás vagy a lakhatásával kapcsolatban. De ha nem leszel akkor majd megoldja másképp. Inkább magaddal törödj többet és probálj meg mással megismerkedni aki megbecsül és szeret.
2016. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Anna! Miért nem tiszteled magad? Miért nem szereted magad? Miért vagy ennyire gyenge?


Mert nem tiszteled magad, mert ha tisztelnéd magad, vagy az elveidet,akkor a csalfaférjedet már elküldtedvolna ap***&sába. Szánalomból visszafogadtad. Akkor megérdemled. Mégrá tudsz nézni azok után, amit veled tett, és amit más nőkkel tett???? Nem félsz, hogy elkapsz valami betegséget?? Egy megcsalást még oké, meg lehet bocsátani, de többet???

Sosem fog megváltozni, de ezt te is tudod. Szégyenled bevallani. Félsz, hogymit szólnak majd a szomszédok, meg a barátnők, meg a rokonok. Kényelmes nekled ez a helyzet.

Megbocsátok mert:

-mert a gyerekeim apja.

-mert már nem akarok ismerkedni

-mi egütt öregszünk meg

-megjavul

-aközös vagyon

-a pénz


Ezek közül egyik sem fog bekövetkezni. Ha lesz egy nő, aki befogadja a férjed, akkor hozzá fog menni. Lehet hogy vissza megy hozzád újra,mikor szakít vele a csaj, de utána újraelmegy. Ha ezt hagyod, és tűröd, akkor meg is érdemled.

Az a helyzet, hogy a férfjednek ez kényelmes. Hazajár, jót eszik, alszik, de a szabadidejét már a ribiknél tölti.Hogy nem tiszteled magad annyira, hogy ezt nem engeded???? Ez számomra érthetetlen...



Állj már a sarkadra és légy határozott!!!! Tedd ki a szűrét,én lesz**rnám hogy hova megy lakni, kit érdekel??? Már nem az én problémám. Utána azonnal beadni a válópert.


Én meg tudnám bocsátani a megcsalást, de hogy soha többé nem tudnék hozzányúlni, megcsókolni úgy, hogy ne azon filózzak,hogy ma vajon hány muffot falt fel és ebből hány volt nemibeteg, az biztos... szóval megbocsátok, de elválok.

2016. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj amiatt, hogy nem tud élni nélküled.. dehogynem tud, vagy majd megtanul.

A megcsalást helyre lehet hozni, ha mind a két fél erősen munkálkodik rajta, azt tapasztaltam.

De hát neki ez életmód - az meg nem való egy házasságba.

2016. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45 évesen már el kéne dönteni hogy mit akarsz!
2016. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Komolyan kérded, mit tegyél? Nem sajnáltam volna meg és nem fogadtam volna vissza. Ott követted el a hibát. A férjed csak azért jött vissza, mert nincs hol laknia és jó az, ha ott lakhat nálad. De ne gondold, hogy ha folyamatosan félrelépett, akkor megváltozik. Miért kínzod magad? Egyetlen normális, okos lépés, ha elváltok. Mindegy, hogy ő nem akar, te beadod a válópert. Ennyi.
2016. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki válaszolt de föként olyanoknak is akik le fikáztak a helyes írásomért de nem vagyok magyar Német vagyok és mégis megtanultam 7 év alatt magyarul.
2016. máj. 25. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!