Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól döntöttem, hogy szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem, hogy szakítottam a barátommal 4 év után?

Figyelt kérdés
27 vagyok, szeretném ha valaki feleségül venne, 30 éves korom előtt az első gyermekem. A mostani barátom nagyon vonzó, okos, jól bánik velem, de nem fordít rám elég figyelmet, és gyerekeket sem akar még. Helyette inkább 5 évet külföldön dolgozna, mert jól beszéli a nyelveket, jó mérnöki szakmája is van. Viszont én jól érzem magam Pesten, a munkám, a fiatal társaságot, a céges összejöveteleket, félek h külföldön nem érezném jól magam. Szóval a terveink elternek, emiatt ő eléggé befordult, az én kedvem is elrontja. És ha belegondolok, h 5 év múlva 32 leszek, lehet már nem is tudnék szülni olyan konnyen

2016. máj. 24. 16:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még annyi, h fel együttélés után döntöttem így, ő pedig 26 eves
2016. máj. 24. 16:50
 2/19 A kérdező kommentje:
*30 éves korom előtt szeretném megszulni az első gyermejem
2016. máj. 24. 16:51
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól döntöttél, mert nem egyezik a célotok. 28/F
2016. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Jol dontottel mert itt nincs kozos nevezo
2016. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Te életed. Te döntésed. De nem biztos hogy találsz megint egy olyan férfit aki ugyanennyire jól fog veled bánni+ még 2 éven belül gyereket is akarna tőled. Általában 3-4 év minimum kell, ha nem több, míg valakivel eldöntheted hogy gyereket vállalsz nem? Én nem tudom, 2 év nekem édeskevés lenne egy új személlyel, hogy annyira kiismerjem, hogy gyereket tervezzek vele.
2016. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Hát így akkor 30 éves korod előtt már biztos nem lesz gyereked, mivel egyedül nehéz összehozni.:D

Hogy jól döntöttél-e azt csak te tudod... nem ismerjük a pontos részleteket és kapcsolatotokat. De nyilván ha elhagytad akkor így a jó neked, szóval jó döntés valószínűleg.

2016. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen jól döntöttél, nincs közös jövőkép
2016. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 ~OnLány~ ***** válasza:
68%

Mondjuk az 5. válaszló mondataiban is van igazság.

Előre tervezni könnyű, de mindig közbe csúszhatnak dolgok. Ilyen egy gyerek is, talán össze jött volna, hiába előre meg van tervezve, hogy mikor akarnátok.

Sőt, nem is biztos, hogy elsőre összejön, idő kell ehhez is. Lehet, hogy jól, de lehet hogy nem.

Én mondjuk talán nem hagytam volna el, mert nem biztos, hogy 2-3 éven is belül találsz hozzád hasonló embert, hasonló értékekkel és tervekkel.

Kicsit különböztek a terveitek, de elvégre gyereket mindketten akartatok.

2016. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg olyan jó lett volna a kapcsolat, és igazán szerettétek volna egymást, összeillettetek volna, nem tudtál volna szakítani ilyen dolog miatt.


szerintem jól döntöttél.

2016. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Jól döntöttél összességében. Nem illettetek össze több szempontból sem. Te feladtál volna mindent valami bizonytalanért amiben amúgy sem hittél. Ezt nem szabad megtenni és jó választás volt részedről a szakítás.


A 30 előtti gyerekvállalást azért én a helyedben átgondolnám. Ha 22-23 éves lennél még kivitelezhető lenne. De 27 éves vagy. Még ha most rögtön is találsz valakit, 3 éves kapcsolat szerintem elég kevés egy gyerek vállalásához.

Az ismerőseim között legalábbis sok olyan van akik 1-4 éven belül vállaltak gyereket. A 95%-uk szakított, elvált még a gyerekük 2 éves kora előtt. Van olyan pár ahol még 1 éves se volt a gyerek mikor szétmentek, nem is egy esetben. Ezt nagyon át kell gondolni.


Minden esetre a te dolgod.

2016. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!