Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek erről mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek? A barátommal 1,5 hónapja vagyok együtt, és már most (meg sem próbálja visszafogni magát) más lányok fenekét bámulja, de még hogy.

Figyelt kérdés

Egyik nap történt az eset, hogy bevásárlásból jöttünk arayosan, kézenfogva, amikor is egy parkoló autónál 2 nő állt, még csak nem is az a bombázó, amire muszáj ránézni még nekem is, hanem tök átlagos nők. Először hosszan bámulta őket, aztán még vagy 2x vissza is fordult bámulni őket. Viccből megkérdeztem, hogy mi az, csak nem a nő fenekét bámulod, erre azt mondta, hogy de, baj? És még hozzátette, hogy semmi rosszat nem csinált, csak nézte, ez semmi. Bár nekem rosszul esett, azért elvicceltem, nehogy féltékeny hárpiának nézzen. Nem tudom, hogyan kellett volna reagálnom, még nem igazán volt komoly kapcsolatom, nem akartam hülyén viselkedni. Szerintetek?:(


Én 21 éves vagyok, 25 ha érdekel valakit.


2016. máj. 24. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég tapló dolog. Amikor egyedül van, akkor persze nem elvárható, hogy ne nézzen meg más nőket, gondolom te is elismered, ha egy másik férfi vonzó számodra. De ebben a helyzetben teljesen igazad van, inkább arra kéne büszkének lennie, hogy te vele vagy nem pedig másokat bámulnia.
2016. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem neked nincs önértékelésed.
2016. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Szokták mondani, hogy hűséget fogadott, nem vakságot. És ez teljesen igaz. Biztosan te is megnézed néha a jó pasikat, csak ti nők értetek hozzá, hogy ezt kevésbé feltűnően csináljátok.
2016. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy ő egy majom.

Egy dolog, hogy megnéz más lányokat is, de azért utánuk fordulni, miközben kézenfogva sétál veled, elég bunkó dolog.

2016. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hűséget fogadott, nem vakságot, ez igaz, DE lehet feltűnésmentesen is csinálni!!!!!


Teljesen jogosan esett rosszul, ő is kiakadna, ha te is jó alaposan végigmérnél egy pasit...


Szerintem említsd meg neki, hogy nem baj, ha más nőket is megnéz, de feltűnésmentesen csinálja már!!

Ha ennyire sem képes, nem igazán tisztel... ilyet nem csinálunk a párunk előtt, akit szeretünk..

2016. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1,5 hónap után NAGYON gáz, hogy nem téged imád ezerrel, szerintem nem lehet túl szerelmes.

Nem mondom, 6 év után a nagyon durván nekem tetsző férfiakra már vetek egy-egy pillantást, de az első hónapokban (években) nekem a férjemen kívül nem tűnt fel más.

2016. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem hagynam hogy a parom ilyet csinaljon velem. Ez sertene az onerzetem. Olyan ferfi nem kellene aki ennyire nem becsul meg
2016. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Hát, másfél hónap még bőven az az idő, amikor - ahogy az első is írta - büszke lehetne a "friss barátnőjére", nem pedig a többit bámulni.

1. Ez a nyáladzó - még 2x visszafordulok, mer' csak egy ösztönlény vagyok - bambulás számomra már önmagában is visszataszító (akár engem, akár más nőt bámul, egyszerűen hányinger). Az ilyen nem sokra tartja a nőket, maradjunk ennyiben.

2. Pluszpont, ha barátnő jelenlétében csinálja - dupla hányinger. Nem egyszer odaszóltam már az ilyen paraszt barátnőjének, hogy "Figyi, nem akarlak uszítani, de én ezt nem hagynám", meg "Tőlem már repülne a pofon, az tuti". (Egyszer lett is pofon, büszke voltam a csajszira! :D)

3. Ez nem azt jelenti, hogy ha kapcsolatban vagyok, akkor elvárom, hogy vak legyen. Azt várom el, hogy alapból vegye emberszámba a nőket, és az ilyen viselkedés ezt kizárja - ilyenkor arra a nőre sincs tekintettel, akire csorog a nyála.

21 évesen ezért még nem, de ma már simán kidobnám. És nem azért, mert csak engem kell látnia és imádnia glóriával a fejem fölött, aki minden mást elhomályosítok, szó sincs ilyesmiről. Hanem azért, mert ez az "apróság" sok szempontból sok-sok dologra enged következtetni vele kapcsolatban, amiből köszönöm, többet nem kérek.

Szerencsére jóval több normális pasi van a világon, mint elsőre gondolnánk... :)

2016. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha megnezi is,csinalhatna akkor amikor egyedul van.Bunko dolog.Engem bantana es szova is tennem.En sem csorgatom a nyalam mas pasikra amikor az enyemmel kezenfogva setalok.
2016. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha vele vagy, meg is érdemled. Sok boldogságot!
2016. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!