Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek erről mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek? A barátommal 1,5 hónapja vagyok együtt, és már most (meg sem próbálja visszafogni magát) más lányok fenekét bámulja, de még hogy.

Figyelt kérdés

Egyik nap történt az eset, hogy bevásárlásból jöttünk arayosan, kézenfogva, amikor is egy parkoló autónál 2 nő állt, még csak nem is az a bombázó, amire muszáj ránézni még nekem is, hanem tök átlagos nők. Először hosszan bámulta őket, aztán még vagy 2x vissza is fordult bámulni őket. Viccből megkérdeztem, hogy mi az, csak nem a nő fenekét bámulod, erre azt mondta, hogy de, baj? És még hozzátette, hogy semmi rosszat nem csinált, csak nézte, ez semmi. Bár nekem rosszul esett, azért elvicceltem, nehogy féltékeny hárpiának nézzen. Nem tudom, hogyan kellett volna reagálnom, még nem igazán volt komoly kapcsolatom, nem akartam hülyén viselkedni. Szerintetek?:(


Én 21 éves vagyok, 25 ha érdekel valakit.


2016. máj. 24. 19:24
1 2
 11/13 ~OnLány~ ***** válasza:

Tényleg érdekes, mivel még friss a kapcsolatotok, ilyenkor dúl a szerelem és falják egymást a párod.

Nem arról van szó, hogy nem szabad, elvégre szokták mondani, hogy mindent a szemnek, semmit a kéznek.

De az már bunkóság, ha a jelenlétedben teszi és nem is zavartatja magát, sőt még büszke is rá, hogy mennyire megnézte őket..istenem.

2016. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

persze, mindenki (nők és férfiak is egyaránt) megnézik a szépet, de ennyire feltűnően bámulni iszonyat nagy taplóság....főleg, ha a barátnő ott van mellette.


nem vagyunk állatok, ne legyen már a parasztság alap :D

2016. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen tapló pasik. Kérdés hogy neked szükséged van-e egy ilyenre? Ez meg hülye duma, hogy hűséget fogadott nem vakságot. Természetes hogy megnézzük a mi szép, nő létemre még én is megnézem, na de ez a nyálcsorgatás... meg hátrafordul? Azért diszkrétebben is lehet hogy a másiknak ne essen rosszul. Majd ne lepődj meg ha esetleg meg is csal, aztán azt is kimagyarázza, hogy nem jelentett semmit.
2016. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!