Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Házasság? Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Házasság? Mi a véleményeteket az alábbiakról?

Figyelt kérdés
Mikor, és milyen lánnyal, 21. századi felfogással el tudjátok képzelni hogy egy nővel éljétek le az életeteket, Mennyi együtt élés után, Fontos szerintetek hogy a lány fiatalabb legyen, Ha igen mennyivel
2010. ápr. 10. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

min. 2 év együttélés után (de a két év csak az együttélés legyen, a kapcsolatnak minimum fél éve tartania kellene az összeköltözés előtt).

és nem fontos hogy sokkal fiatalabb legyen nálam. sőt pár hónappal akár még idősebb is lehet!

2010. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Én senkivel nem házasodnék össze,maximum kapcsolat.De házasság soha (: 19/F
2010. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi páromat épp eljegyzést tervezek a közel jövőben. 2 évet egy városban voltunk, minden nap találkoztunk...egy éve távkapcsolat, de ha vége az egyetemnek összeköltözés és esküvő:D :) Alig várom:)

Ő életem szerelme...

2o-F

2010. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2o_f vagyok

a milyent elfelejtettem: azzal a lánnyal akit évek óta szeretek, és csodálok mert olyan, amilyen:) Akinek a jelenléte is elég hogy boldog legyek...aki nélkül nem nagyon tudom elképzelni a jövőt...a lány aki aranyos...mindig nevet...énekel nekem...hozzám bújik, hogy megöleljem...a lány aki visszahozott az életbe:) a lány aki nem festi magát mégis gyönyörű...a lány akinek olyan életfelfogása van, hogy kevesünknek van olyan...a lány aki 2o évesen is tud édes és aranyos lenni...a lány aki megbocsájtja a pampóságaimat...huh...nah...jól meg asszontam:)

2010. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

én senkivel se sztem kár megnősülni mert előbb utóbb megunják magukat az emberek meg a mai világ az kicsit mássabb mint a szüleink fénykora ami volt:D

akkor nem 16 évesen sexeltek...stb

én most ugy vagyok vele hogy semmikép nem akarok menősülni max élettárs...

2010. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minimum 2-3 év "járás" után amiben körülbelül az együttélés 1-1,5 év. Ha addig semmilyen probléma nem lép fel pl megcsalás, hazugság, eltitkolt múlt( pl elfelejti közölni velem az esetleges kalandjait már ha voltak vagy rövidíti a volt barátok számát) a legoptimálisabb ha 1 esetleg 2 komoly kapcsolata volt előttem, persze ez is csak azért, mert már nem menő mint a régi világban amikor szűzen mentek feleségül, ezért 1 esetleg 2 belefér.

Szóval ha semmilyen zűr nincs 3 év alatt akkor eljegyzem és az eljegyzést követően 1 év múlva feleségül veszem.

Természetesen a házassági vagyonjogi szerződést mindenképpen megírjuk a házasságkötés előtt. Biztos ami biztos. Természetesen ezek után mint a nagy könyvben remélem még megérjük együtt a 50-ik évfordulót is, gyerekek, unokák stb.


26/F

2010. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem,hogy 1 év együttjárás kell az összeköltözés előtt, az összeköltözésből sztem elég 1év aztán tovább lehet lépni. Sztem a pasi legyen idősebb vagy max. egyidősek legyenek. 22/F
2010. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!