Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a változás oka?

Figyelt kérdés
Barátommal másfél éve vagyunk együtt. Kezdetben a volt barátnőjéről sokat beszélt, majd amikor megmondtam, hogy ez engem zavar, már nem emlegette annyit. A barátnő hagyta őt el már három évvel ezelőtt. Pár hónapja a volt barátnőnek pasija van és azóta a barátom még egy szóval sem hozta fel a lányt. Meg sem említti ami szinte furcsa, mintha sosem létezett volna. Pedig még régen nekem azt mondta, hogyha lenne a volt barátnőnek valakije biztos rosszul esne neki, hogy az fiú mitől jobb nála. Szerintetek van okom aggódni, hogy hirtelen így megváltozott?

2016. máj. 25. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Idővel az ember túlteszi magát az ilyesmin. Főleg akkor, ha az, akivel jelenleg van, nagyon jól érzi magát. Örülj neki, hogy ezek szerint már csak rád koncentrál.


27F

2016. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vagy rájött, hogy kár az exével foglalkozni, vagy mással beszéli meg...


23F

2016. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!