Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt/van olyan választottad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt/van olyan választottad, aki nem felelt meg a társadalom kimondatlan elvárásainak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyan társra, aki pl.:

- más nemzetiségű

- kor probléma (pl. nőként idősebb vagy, vagy ellenkezőleg, túl fiatalnak találnak az illetőhöz)

- műveltségbeli különbség

- kinézet különbség (kimondottan szépnek mondott, kevésbé szép társsal)

- anyagi különbség

stb. Ezeket csak példaként említettem, hogy értsétek mire gondolok. Tehát, volt már olyan társad, aki valamilyen ok miatt ki volt téve a társadalom negatív megítélésének? Hogy élted, éltétek meg? Vége lett, vagy együtt vagytok még? Történt valami emlékezetes ebben a témakörben? (pl. családi veszekedés, gúny...)

Ha érintett vagy, vagy voltál, megköszönöm, ha írsz pár sort! :)


2016. máj. 25. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Igen volt.
2016. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Olyan volt, aki a szüleimnek nem felelt meg. Azt kifogásolták, hogy nem tanult tovább, viszont dolgozott, szóval nekem nem volt probléma. Végül nem maradtunk együtt. Túl sok volt neki, hogy a szüleim kritizálták, és ő szakított velem.
2016. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A jelenlegi barátom is ilyen. Nagyon rendes, jóravaló fiú, nem rosszindulatú és megbízható. Minden szuper köztünk a testiségtől kezdve a lelki dolgokig.

Az a problémája sokaknak, hogy nem illünk egymáshoz. Ő abbahagyta a tanulást a középiskola után, én pedig egy tipikus "stréber" lány vagyok, aki sokat tanul, hogy jó eredményei legyenek az iskolában, stb. Nem túl művelt a fiúm, inkább gyakorlatias. Dolgozik. Én nem vagyok túl gyakorlatias. Jó érzékem van a művészetekhez, neki semmi. Viszont annak ellenére, hogy egymás ellentétei vagyunk, valahogy mégis jól kijövünk egymással. A szerelem megvan még 10 hónap után is. A családom sokat gúnyolódik rajta, mert ők is tipikus művelt és kifinomult emberek, akik sokat jártak iskolába. Eleinte se érdekelt, és ezek után se fog. Én döntöm el, hogy kivel vagyok együtt. 19l

2016. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ó hát nálunk csak az első nem stimmel, a többi pontot kipipálhatom gondolatban.


De egyikünknek se számít, mert minden más szempontból remekül összeillünk, jókat beszélgetünk, jól érezzük magunk a másik társaságában, jó a szex, számíthatunk egymásra, emberileg és érzelmileg is mindent megtaláltunk, amit egy társtól elvárunk.

Egyikünket sem érdekli, kinek mi a véleménye, ha valakinek nem tetszik a választásunk, az az ő baja.

Nekem egy barátnőről derült ki, hogy nem a barátnőm, mert ha az lenne, az érdekelné, hogy boldog legyek. A párom a gyerekkori haverját penderítette ki, mert nem volt kíváncsi a kritizálásra.

Ezen túl minden barátunk, családtagunk, ismerősünk elfogadta hogy egy pár vagyunk, főleg miután kiálltuk az idő próbáját.

2016. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát, a párommal ez a helyzet. Szerencsére a közvetlen környezetem elfogadó, a többiek meg nem érdekelnek :).

8 év korkülönbség van köztünk, én vagyok 22, ő 29 (én vagyok a lány :D). Én egyetemista vagyok és a képzésemből még 3 év hátravan, plusz doktorálni szeretnék, de azt már rendes munka mellett, ő viszont most fog előrelépni középvezetői pozícióba. Az a részlet meg senkit nem szokott érdekelni, hogy tanulás mellett félállásban dolgozom.

Ebből a szempontból én nem felelek meg: az alsó lábszáram tele van varrva, ami ugye azért nyáron látszik rendesen, azt meg senki nem veszi észre rajta, hogy neki félhátas tetkója van, és nem értik, hogy egy ilyen perszónával hogy lehet együtt. :)

Ráadásul a párom elvált, és ideiglenes a szüleinél él (már elment volna albérletbe, ha én nem vagyok - én örököltem egy házat, ahova jövünk majd, ne költsön albérletre fölöslegesen), amire érdekes reakciók szoktak még jönni.

Hogy hogyan éljük meg? Magasról ... mások véleményére, mi boldogok vagyunk együtt, megadunk mindent egymásnak, amire szükségünk van, a többi meg egyáltalán nem számít.

2016. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, bocsi, elírtam, nem szoktam még meg, hogy a párom már 30 :D
2016. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Iszonyatjo agya volt,de hulyesegekre hasznalta,elso hallasra bemagolt dalszovegeket,Besenyo Pista bacsi monologokat,hangjatekokat stb,nem tanult tovabb.10evvel kesobb mar neki volt kinos h 3 teman kivul semmihez nem tud hozzaszolni (haveri kor egyetemet vegzett,nyelveket tanult,specializalodott),idegen nyelvi tarsasagban nem szolal meg stb.Elkezdett tinikkel haverkodni akikkel megtalalta a kozos hangot.Vegul egy ilyen lany vitte.A nagyobbik gyerekunk orokolte ezt a memoriat,rajtam a sor h kihozzam belole a maxot,amit az apja nem tudott.5evesen mar beszel 1 idegen nyelvet,magatol megtanult olvasni,jo uton haladunk.Igy utolag belatom h hiaba szerettem ot nagyon,nem illettunk ossze.
2016. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszer randizgattam, vagyis most is alakulgat köztünk egy idősebbel, én 26N, ő 45F. Hát mondanom se kell a külvilág reakcióját.A hülye ringyó elcsábította, kellett a friss p...ci az öregnek. Engem szépnek tartanak, jött a szokásos szöveg:biztos nagy farka van, biztos csalja az asszonyt, meg gazdag, azért van vele. Pluszba nekem alacsonyabb a végzettségem, tehát anyagi különbség is van. Még akár rám is foghatják.Az a kiábrándító valóság, hogy az embereket nem tudod megváltoztatni. Mindegy kivel jössz össze, ilyenek az emberek, főleg itt Magyarországon. Nem tudnak örülni a másik boldogságának. Csak azért nem mondanék le róla, hogy megnyugodjon mindenki. Ez az én életem. Reggel pl. le szoktam menni futni, egyre többet kocogok, erre nagymamám meg a szomszédok mindig azt mondják, meg fogok halni szívrohamban. Az biztos, hogy egyszer meghalok, de legalább nem mások véleménye alapján éltem.
2016. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Oh, hú, de még mennyire, hogy volt. Illetve van is, mert ő a jelenlegi párom :D. Nem is tudom, hol kezdjem a sorolást :D. Más nemzetiségű (török), más vallású (muszlim), idősebb nálam (21-30 a korbeli felállás), és e mellett magyar viszonylatban nagyon jómódúnak számít, szóval ha valaki kérdez általában már ott elakadt, hogy "hú, na, majd házasság után úgyis agyon fog verni napi szinten, mer' én azt majd tudom, mert olvastam a Blikk Iszlámról szóló cikkjeit!". Szóval, általában már itt befejezzük a legtöbb rokonommal az erről való beszélgetést, és inkább csöndben belenyugszom, hogy agyon leszek verve csadorban a nyílt a utcán az ő képzeletükben :'D.
2016. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen volt. Ő szakmunkás volt, gyárban melózott èn meg fősulira jártam. A szüleim nagyon nehezen viseltèl el. Aztán èn magam is beláttam, hogy a fizikai vonzódás önmagában nem elég egy kapcsolathoz.
2016. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!