Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim szerint a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim szerint a társadalom felső rétegéből kéne lányt találnom, mivel gazdagok vagyunk. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindent rám akarnak erőltetni... Már kezd elegem lenni. Ők lenéznek mindenkit aki nem elég tehetős. Én viszont nem vagyok ilyen.
2015. febr. 22. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Ismerkedj olyannal, akit kedvelsz, függetlenül a szüleid elvárásaitól. Aztán meg majd megszokják.
2015. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2015. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Olyan lányt válassz, amilyent szeretnél.

A szüleidnek abban van igaza, hogy nem tudhatod, hogy egy szegény lány a pénzedért van-e veled? Sok a pénzéhes nő.

A másik dolog: te hozzá vagy szokva bizonyos luxushoz. Kérdés, hogy ő hogy viseli ezt? Vagy te majd hogyan viszonyulsz a lány szegényebb rokonságához?

2015. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az a legjobb, ha hasonló végzettségű, és hasonló hátterű lányt találsz, mert ebben az esetben a legkisebb a széthúzás esélye.
2015. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Én szüleim is ilyenek, és hozzád hasonlóan én sem tulajdonítok jelentőséget neki. Ahhoz viszont ragaszkodom, hogy művelt, tanult és intelligens legyen.


Egyébként azért azt tartsd észben, hogy amit a szüleid mondanak, az a nőknél alap (tehát egy nő diplomás létére sohasem fog egy nem diplomással vagy egy tehetősebb nő egy kevésbé tehetőssel összejönni. Legalábbis rendkívül ritka).

2015. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Keress egy gazdag MILF-et!
2015. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 gömbicica ***** válasza:
84%

Szüleid anyagilag lehet, hogy gazdagok, de lelkileg szegények(((

sajnálni való az ilyen felfogás!


miért ne lenne jóravaló egy nem "gazdag" lány???

Lehet, hogy különb lenne mindannyioknál!

már bocsánat!!!nem kritizálni szerettem volna a szüleidet!


Csak azért irtam, mert jelezted, hogy Te nem vagy "olyan".

Ne is legyél) Te lelkiekben valószinüleg gazdagabb vagy)

és ez minden pénznél fontosabb.

2015. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Suba a subához, guba a gubához. Ha most nem is érzed, hogy olyan vagy, megnyugtatlak: olyan vagy!
2015. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Nektek 200 évvel korábban kellene élnetek.
2015. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Ti is olyan "gazdagok" vagytok,mint a Dósa Fanny? Mert akkor szívesen utalok segélyt XD
2015. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!